دفاع رامبدجوان از عملکرد بهناز جعفری

25 خرداد 1396 ساعت 19:53


رامبد جوان در مورد برخورد روز گذشته بهناز جعفری با خبرنگاران گفته است من هم گاهی اصلا بدم نمی‌آد چیزهای درشت ناخوشایندی ارائه دهم که باعث سوزش بعضی از جاهای حساس آن عزیزان شود.

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که شب گذشته، چهارشنبه 24 خرداد، نشست خبری سریال «زیر پای مادر» به واسطه درگیری میان بهناز جعفری با خبرنگاران نیمه‌تمام ماند، امروز پنجشنبه 25 خرداد رامبد جوان با انتشار فایلی صوتی در تلگرام به دفاع از عملکرد بهناز جعفری پرداخت.

رامبد جوان در این فایل صوتی می‌گوید: «همان قدر که تعداد قابل توجهی از بازیگران ما بی‌سوادند، تعداد قابل توجهی از خبرنگارهای ما هم بی‌سوادند... این معنی‌اش دفاع از خانم جعفری نیست... این لحن را نمی‌فهمم که «خبرنگاران با زبان روزه آن جا نشسته بودند»... یک لحن آه و ناله‌ای ناخوشایند در مطلب هست... دارم می‌خوانم که به ایشان گفته‌اند اگر بچه‌های رسانه نبودند شما الان بهناز جعفری نبودید... بله ممکن بود یهو مثلا صفر کشکولی از آب درآید خانم جعفری.

واقعیتش این است که من هم به عنوان کسی که در ارتباط با شما و همکاران‌تان قرار می‌گیرم، گاهی اصلا بدم نمی‌آد چیزهای درشت ناخوشایندی ارائه دهم که باعث سوزش بعضی از جاهای حساس آن عزیزان شود... خیلی خوب هم می‌توانم از پس این کار بربیایم... ولی نمی‌کنم این کار را...اگر کسی این کار را می‌کند به او نپریم... با او بدرفتاری نکنیم.

خانم جعفری جایگاه خودش را دارد. اگر بدخلقی کرده دسته‌جمعی ننشینیم جلویش دندان تیز نشان دهیم یا اگر او دندان نشان می‌دهد ما هم این کار را در جوابش بکنیم... ایشان خیلی سال است که دارد کار می‌کند... آدم درست و زحمت کشیده‌ای است... نمی‌دانم از کجا حالش بد است... سوال‌ها می‌تواند حالش را بد کرده باشد... بیماری ام اس شان می‌تواند خیلی شکننده‌شان بکند... الان این لحن و موضع‌گیری‌ها می‌تواند میزان آسیب‌پذیری ایشان را بالا ببرد... خواهش می‌کنم ای عزیزان مهربان‌تر رفتار کنید... اگر کسی تندی می‌کند انقدر سریع واکنش نشان ندهید... و ببخشید از این واژه استفاده می‌کنم چون احساس صمیمیت می‌کنم با شما... این لحن ننه من غریبم بازی می‌تواند ناخوشایند و موزیانه باشد.»

روز گذشته بهناز جعفری به سوالات مطرح شده از سوی خبرنگاران در نشست خبری «زیر پای مادر» انتقاد کرده و گفته بود: «نشانه بی‌سوادی‌تان همین نشست امروز است که در آن هیچ سوالی درباره شخصیت‌پردازی و نحوه بازی و شخصیت از من پرسیده نشد.»

سریال «زیر پای مادر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی به مناسبت ماه رمضان هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.


کد مطلب: 483279

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca0enyo49nau1.k5k4.html?483279

الف
  http://alef.ir