فوت یک نفر بر اثر ریزش سقف منزلی در ایرانشهر

24 تير 1396 ساعت 10:49


مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی ایرانشهر گفت: به دلیل بارندگی های دو روز گذشته در شهرستان ایرانشهر، صبح امروز به علت نم کشیدن یک منزل خشت وگلی و فرو ریختن آن، یک دختر چهار ساله نفر فوت و سه نفر مصدوم شدند.

 به گزارش ایسنا، ‌محمدرضا ناصح در شورای بحران این شهرستان افزود: با توجه به نمناکی دیوارها و سقف منازل شهروندان از اسکان در این اماکن خوداری کنند.

وی اظهار کرد: در چند روز اخیر و از زمان وقوع بارندگی مصدومیت چند نفر در خیرآباد و داخل شهر ایرانشهر بر اثر ریزش دیوار و سقف منزل گزارش شده است.

ناصح همچنین از مردم خواست به علت گرفتار شدن برخی افراد در رودخانه‌های فصلی، از تجمع و شنا کردن در این رودخانه‌ها نیز خودداری شود.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی ایرانشهر همچنین از ادامه ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به سیل زدگان جنوب استان خبر داد.

وی گفت: مردم درصورت مشاهده مشکل در رابطه با بحث‌های بهداشتی و درمانی با مرکز اورژانس شهرستان ایرانشهر تماس حاصل نمایند.

همچنین فرماندار ایرانشهر نیز در رابطه با آخرین اقدامات انجام شده در منطقه گفت: برق شهرستان ایرانشهر که بر اثر تندباد قطع شده بود با تلاش ۵۰ تیم از مرکز استان و شهرهای همجوار وصل شد.

داودی ادامه داد: آب شهر بمپور ساعت ۲۱ شب گذشته با تلاش ماموران آب و فاضلاب وصل شد و آب ۵۰ روستای بمپور که به دلیل قطعی برق دچار مشکل شده بود، اکنون جریان دارد.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل تندباد ۱۰۱ کیلومتر بر ساعت و بارندگی‌های رگباری بیش از ۶۰ اصله تیر برق در ایرانشهر سقوط کرده که با تلاش ۵۰ تیم جریان برق برقرار شد.

داودی گفت: بیشترین خسارت‌ها در پی بارندگی‌ها و طوفان در ایرانشهر به بخش‌های زیربنایی از جمله آب، برق، راه و کشاورزی وارده شده است.


کد مطلب: 492279

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca0unyo49nou1.k5k4.html?492279

الف
  http://alef.ir