جاسوس گوام در تمرین ایران

11 شهريور 1394 ساعت 21:50


آخرین تمرین تیم ملی ایران برای برگزاری بازی با گوام عصر امروز در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد.

به گزارش فارس، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دیدار با تیم ملی گوام از هفته سوم مقدماتی جام جهانی از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد.

*قبل از آغاز تمرین دستیاران کی‌روش زودتر از موعد مقرر به زمین آمده و موانع تمرین را طراحی کردند.

*تیم ملی فوتبال امروز آخرین تمرین خود را برای دیدار با گوام در حالی انجام داد که در واقع این نخستین تمرین تاکتیکی شاگردان کی‌روش در زمین چمن بود که با حضور هر ۲۳ بازیکن دعوت شده به اردو برگزار شد. امروز حقیقی و حاج‌صفی نیز به جمع ملی‌پوشان اضافه شدند و پا به پای آنها تمرین کردند.

*با توجه به اینکه امروز آخرین تمرین تاکتیکی انجام شد عکاسان و خبرنگاران زیادی برای پوشش آن به کمپ تیم ملی آمدند.

*یکی از اعضای کاروان گوام که این روزها همواره همراه با این تیم دیده می‌شود امروز در تمرین حضور داشت.

*بازیکنان ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به زمین آمدند که در این بین در ابتدای تمرین کی‌روش دقایقی را با منتظری، عالیشاه و دستیارش مارکار آقاجانیان به صحبت پرداخت و در دقایق دیگر نیز با اوسیانو به صحبت پرداخت.

*قبل از آغاز تمرین افشین پیروانی و علیرضا حقیقی با هم به صحبت پرداختند.

*امروز بازیکنان تیم ملی لباس آبی‌رنگ بر تن دارند و گلرها لباس‌های زرد و اعضای کادر فنی نیز خاکستری‌پوش هستند.

*با آغاز تمرین ملی‌پوشان ابتدا در گروه‌های مختلف به صورت اختیاری با پاس‌کاری و پاس‌های بلند خود را گرم کردند که در این بین ابتدا سردار آزمون با دژاگه با یکدیگر پاسکاری می‌کردند که سپس تیموریان، عزت‌اللهی، بیرانوند و آقاجانیان نیز به این جمع اضافه شدند. در یک گروه دیگر نیز پژمان جمشیدی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری و احسان حاج‌صفی حضور داشتند و در یک گروه دیگر نیز بازیکنان جوانی مانند میلاد محمدی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، محمد حسین کنعانی و طارمی با هم پاس‌کاری می‌کردند.

*از ساعت ۱۷ و ۴۰ دقیقه کی‌روش سوت خود را به صدا درآورد و پس از اینکه بازیکنان جمع شدند به آنها اعلام آماده‌باش داد تا برای ادامه تمرین بیش از پیش آماده شوند که ملی‌پوشان در پاسخ به کی‌روش با گفتن کلمه yes به درخواست سرمربی تیم ملی پاسخ مثبت دادند.

*از ساعت ۱۷ و ۴۵ دقیقه دروازه‌بان‌ها از سایر بازیکنان جدا شده و تمرینات اختصاصی دروازه‌بانی را انجام دادند و از سوی دیگر بازیکنان با رفتن به قسمت دیگری از زمین و استارت‌های کوتاه و بلند در بین موانع خود را برای کار با توپ آماده کردند. در این بین کی‌روش هر از گاهی سوت خود را به صدا درآورده و از بازیکنان می‌خواست با دقت ویژه‌ای این تمرین را انجام دهند.

*در کنار کمپ تیم ملی بازیکنان تیم ملی نوجوانان تمرین می‌کردند و همچنین یک مسابقه فوتبال نیز برگزار می‌شد که هواداران کودک و نوجوانی برای تماشای آن در کنار کمپ حضور داشتند.

*از ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه بازیکنان تیم ملی به دو تیم سفید و قرمز تقسیم شده و در بین ۶ دروازه کوچک و در یک چهارم زمین کمپ به بازی فوتبال ۱۰ به ۱۰ مشغول شدند که در این بین گلرها همچنان اختصاصی تمرین می‌کردند.

*با توجه به اینکه در روزهای گذشته سکوی تماشاگران و صندلی های کمپ تیم های ملی از وضعیت بهداشتی مناسبی برخوردار نبود و همین موضوع کار را برای تماشاگران و خبرنگاران مشکل کرده بود، با درخواست افشین پیروانی، مدیر ورزشی تیم ملی این مشکل برطرف شده و کمپ امروز رنگ و روی تازه‌ای به خود گرفت. با این حال وضعیت چمن همچنان نامناسب است و این موضوع امروز نیز انتقادهایی را در پی داشت.

*در ادامه تمرین بازیکنان به دو تیم سفید و قرمز تقسیم شدند و در یک سوم زمین کمپ و با وجود دروازه‌بان ها به بازی فوتبال مشغول شدند که در بین نفرات وحید امیری آمادگی چشم‌گیری داشت.

تیم ملی فوتبال ایران فردا از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ملی گوام خواهد رفت.


کد مطلب: 292514

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdca6unuy49nom1.k5k4.html?292514

الف
  http://alef.ir