دادستان اراک: عامل تیراندازی اراک قاچاقچی نیست/این فرد محکوم به اعدام نبوده است

24 دی 1395 ساعت 11:58


دادستان اراک گفت: متهم عامل تيراندازي مرگبار اراك، قاچاقچی مواد مخدر و محکوم به اعدام نبوده است

{در خصوص مشارکت این فرد در قتلی در سال گذشته} سال گذشته یک درگیری بین این شخص و فرد دیگری رخ داد که تنها ضربه‌ای به سر مقتول آن حادثه وارد شد ولی حسب نظریه پزشکی قانونی و شهود حاضر در صحنه  صدمه وارده منجر به قتل نشد و مقتول با ضربه چاقوی برادرزاده وی کشته شد.

این فرد به اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی منجر به قتل تحت پیگرد قانونی بوده و به دلیل شرکت در این ضرب و شتم در زندان به سر می‌برده و با وثیقه برابر با جرم انجام شده از زندان بیرون آمده است.

 حسب دادنامه صادره از شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان مرکزی نامبرده به تحمل حبس و پرداخت دیه ضربه وارده محکوم شده است؛ با توجه به اعتراض نامبرده و عدم قطعیت حکم صادره و مطابق موازین قانونی نامبرده با قرار وثیقه تا قطعیت رای در دیوان عالی کشور موقتا آزاد شده است.

{در رابطه با افراد کشته شده و ارتباط قاتل با این افراد}  خانواده اول مربوط به یکی از پرسنل نیروی انتظامی است که سال گذشته در جریان دستگیری این فرد همکاری داشته است. این مامور نیروی انتظامی به همراه خواهر، مادر و برادرش صبح روز گذشته به دست این قاتل به قتل رسیده اند و یک نفر از افراد این خانواده نیز در بیمارستان بستری است.


کد مطلب: 434633

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcaeynye49nei1.k5k4.html?434633

الف
  http://alef.ir