برانکو: کاری به نتایج دیگر نداشتیم/سیاه جامگان حملات ما را خنثی کرد

بخش ورزشی الف،14اردیبهشت96

14 ارديبهشت 1396 ساعت 21:00

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما تلاش می‌کنیم فصل آینده هم تیم مقتدری را به لیگ بفرستیم.


به گزارش فارس، برانکو ایوانکوویچ، پس از شکست مقابل سیاه جامگان با گرامی داشتن یاد و خاطره کشته شدگان حادثه معدن ذغال سنگ گلستان اظهار داشت: ما کاری به نتایج دیگر بازی ها نداشتیم و آمده بودیم که این دیدار را ببریم و تلاش کردیم. جوانان را بازی دادیم و قرار بود کمال و طارمی هم به میدان بیایند که این اتفاق افتاد.

وی ادامه داد: حریف خوب دفاع کرد و حملات ما را خنثی کرد. البته اگر دو بازیکن ما هم موقیعت های خود را گل می‌کردند بزای را می‌بردیم. انگیزه کامل داشتیم ببریم. دو موقعیت خوب کامیابی نیا از دست داد.

وی درباره تبانی گفت: ما خودمان را درگیر این مسائل نمی‌کنیم.

برانکو همچنین درباره فصل بعد اظهار داشت: تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و برنامه‌ریزی مان این است که تیم مقتدری را فراهم کنیم.

وی افزود: به بازیکنان تیممان امروز استراحت دادیم تا فرصت بازی به همه نفرات برسد، بازی جوانمردانه‌ای امروز برگزار شد. به حرف تبریک می‌گویم آنها از فرصت‌های خود استفاده کردند. بار دیگر به هواداران تیم‌مان، علی اکبر طاهری و سایر مسئولان باشگاه تبریک می‌گویم. ما توانستیم قهرمانی را به هواداران تقدیم کنیم. هدف ما در تمامی مسابقات برد، برد و برد است اما همیشه اتفاق نمی‌افتد که شما پیروز شوید. امروز به همه بازیکنان فرصت بازی دادم.

برانکو یادآور شد: از عملکرد تیم راضی هستم، هواداران با توجه به اینکه ما قهرمان شدیم امروز سنگ تمام گذاشتند و تیم را مورد تشویق قرار دادند. سعی کردیم از همه نیروهایمان استفاده کنیم. می‌خواهیم شادی را به هواداران تقدیم کنیم اما متأسفانه این اتفاق در بازی امروز نیفتاد. با آوردن کمال کامیابی‌نیا و مهدی طارمی قصد داشتیم نبض بازی را در دست بگیریم. به جوان‌ها فرصت بازی دادیم تا آنها آماده شوند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: بازی آخر ما مقابل الوحده مهمترین بازی فصل است، بازیکنان تلاش می‌کنند تا برای آن مسابقه آماده شوند، اگر فرشاد احمدزاده و کمال کامیابی‌نیا امروز قدر موقعیت‌هایشان را می‌دانستند نتیجه چیز دیگری می‌شد، به هر حال انتظارات از پرسپولیس بالاست و ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.


کد مطلب: 468726

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcauanyi49ni01.k5k4.html?468726

الف
  http://alef.ir