واشنگتن تایمز: ترامپ فورا پاسخ ایران را بدهد!

9 بهمن 1395 ساعت 6:43


«ترامپ دشمنی خود با ایران را مخفی نکرده و نسبت به توافق هسته ای و دخالت های این کشور در منطقه هشدار داده است...»

به گزارش جام نیـوز، با شروع به کار دولت ترامپ، به نظر می رسد که فضاسازی رسانه های آمریکایی علیه ایران نیز افزایش یافته است.

در همین راستا روزنامه آمریکایی "واشنگتن تایمز" (Washington Times) با انتشار گزارشی از اقدامات مداخله جویانه ایران در قفقاز جنوبی سخن به میان آورده و از دولت ترامپ خواسته است که مانع برنامه های توسعه طلبانه ایران شود!
 
در این گزارش آمده است: «ترامپ دشمنی خود با ایران را مخفی نکرده و نسبت به توافق هسته ای و دخالت های این کشور در منطقه هشدار داده است. اقدامات ایران در منطقه علیه منافع آمریکا و همچنین علیه اسرائیل و آذربایجان است؛ به راحتی می توان دستان ایران و روسیه را پشت اقدامات ارمنستان دید.»

این روزنامه آمریکایی در ادامه می نویسد: «دولت ترامپ باید مانع از برنامه های توسعه طلبانه ایران و روسیه در قفقاز جنوبی شود. ترامپ باید فورا به دخالت های ایران در خاورمیانه و اوراسیا و همچنین دخالت ایران در درگیری بلند مدت میان آذربایجان و ارمنستان بپردازد.»
 
چند روز پیش نیز پایگاه آمریکایی "واشنگتن فری بیکن" (Washington Free Beacon) با انتشار گزارشی به خبر دروغین "کشف محموله قطعات نظامی به مقصد ایران" که توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در اوکراین تکذیب شده پرداخته و عنوان کرد: «به نظر می رسد شرکت های هواپیمایی ایران که پیش از این توسط آمریکا تحریم شده بودند، نقشی مهم در انتقال قطعات موشکی غیرقانونی از اوکراین به ایران داشته اند.»

 فری بیکن در ادامه نوشت: «بوئینگ و ایرباس باید به این موضوع توجه داشته باشند. دولت ترامپ نیز باید اعمال تحریم ها بر ایران را بسیار جدی تر از دولت اوباما پیگیری نماید.»


کد مطلب: 439666

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcb09ba0rhbf0p.uiur.html?439666

الف
  http://alef.ir