دستگیری مرد سه زنه قبل از ازدواج چهارم

9 خرداد 1396 ساعت 7:55


مرد سه زنه زمانی که به اتهام همدستی با اعضای یک باند سرقت خودرو بازداشت شده، منکر همدستی با سارقان شد. متهم قرار بود، بزودی برای چهارمین بار ازدواج کند.

به گزارش جام‌جم، از چندی پیش خودروهای پژو و پراید پارک شده در محله‌های تهران به‌طور سریالی به سرقت می‌رفت. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران و با دستور بازپرس علی ایرد موسی تحقیقات پلیسی آغاز شد تا این‌که ماموران چند هفته پیش یک زن و ده مرد را در ارتباط با این پرونده شناسایی و بازداشت کردند. متهمان اعتراف کردند ابتدا سفارش خودروی سرقتی گرفته و آن خودرو را سرقت می‌کردیم. بعد با اسناد خودروهای تصادفی مشابه این خودرو‌ها را سند نمره کرده و می‌فروختیم.

بررسی‌‌ها نشان می‌داد فعالیت مجرمانه این باند از سه سال پیش تا روز بازداشت آنها ادامه داشته و بیش از صد خودرو را در شهرهای تهران، قزوین، کرج و شهرهای شمالی دزدیده و فروخته‌اند.

تحقیقات در این باره ادامه داشت تا این‌که هفته گذشته سرکرده باند اعتراف کرد مردی میانسال به نام فرید که در شمال کشور زندگی می‌کند با باند آنها همدستی داشته و ارکان 20 دستگاه خودروی سرقتی را او دستکاری کرده است. با این اعتراف‌ فرید نیز بازداشت شد. وی دیروز به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران منتقل شد و در جریان تحقیقات به قاضی پرونده گفت: سرکرده باند با من اختلاف خانوادگی دارد و به همین دلیل به دروغ مرا به عنوان همدستش معرفی کرده تا ازمن انتقام بگیرد و من با او همدست نیستم. سه همسر دارم آنها چشم انتظارم هستند، مرا آزاد کنید.

برای متهم از سوی بازپرس پرونده قرار قانونی صادر شد و تحقیقات از وی ادامه دارد.

همسرانم در تلاش برای آزادی من هستند

فرید مردی میانسال است که سه زن و پنج فرزند دارد و قرار بود تا چندماه دیگر همسر چهارم خود را هم به خانه بخت ببرد. دیروز فرصتی به خبرنگار جام‌جم دست داد تا با او گفت‌وگو کند که می‌خوانید.

چرا بازداشت شدی؟

به‌خاطر اعتراف دروغ سرکرده یک باند سرقت که با من و خانواده‌ام اختلاف قدیمی داشت.

اختلاف شما سر چه بود؟

چندی پیش وحید از طریق یکی از آشنایان خانوادگی‌مان از دخترم برای پسرش خواستگاری کرد. زمانی که متوجه خلافکار بودن وی و پسرش شدم پاسخ منفی به درخواست آنها دادیم. اما از آن موقع تهدیدم کردکه انتقام می‌گیرد که آخر هم گرفت.حتی در بازداشتگاه تهدیدم کرد اگر 50 میلیون تومان خانواده‌ام به حساب خانواده او واریز کنند، دروغی را که درباره همدست بودن من گفته، پس می‌گیرد و من آزاد می‌شوم.

شما سه همسر دارید؟

بله. من کشاورز هستم و وضع مالی‌ام خوب است و نیاز به پول دزدی ندارم. من از همسر اولم دختر داشتم اما می‌خواستم پسری داشته باشم که با دومی ازدواج کردم که او نیز برایم دختر آورد. اما سومی برایم پسر آورد. من خانه‌ای سه طبقه دارم که هر کدام از همسرانم همراه فرزندان مشترکمان زندگی می‌کنند و میان این سه هوو اختلافی وجود ندارد با دختر یکی از آشنایانمان نیز نامزد کرده‌ام و قرار بود که به‌عنوان همسر چهارم پا به خانه‌ام بگذارد که من بازداشت شدم. از روزی که بازداشت شدم همه همسرانم در تلاش برای آزادی من هستند.


کد مطلب: 477312

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcb8zba5rhbzfp.uiur.html?477312

الف
  http://alef.ir