دانشجویان بی‌صبرانه منتظر افشاگری زنگنه درباره IPC هستند

10 شهريور 1395 ساعت 13:03


مسئول سازمان بسیج دانشجویی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر نفت مبنی بر اینکه «برخی تلاش می‌کنند در کشور سرمایه‌گذاری نشود و اگر لازم باشد نام آنها را می‌آورم»، افزود: دانشجویان بی‌صبرانه منتظر افشاگری آقای زنگنه هستند.

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی، داود گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در مراسم افتتاحیه دوره خط امام(ره) استانی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان فارس با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: به فرموده معظم‌له، اگر می‌خواهید کار برای انقلاب انجام دهید نیاز به حرکت درونی دارید و آن حرکت معنویت است.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر معنویت، یکی از وظایف دانشجویان را افزایش معنویت در بین خود برشمرد و افزود: مجاهدت انگیزه درونی می‌خواهد و آن معنویت است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به مراحل تکامل انقلاب اسلامی از نگاه رهبر معظم انقلاب افزود: سال‌ها در مرحله سوم تکامل انقلاب یعنی اجرای همه احکام اسلامی در نهادها و سازمان‌ها توقف کرده‌ایم.

گودرزی به علت‌های دشمنی آمریکا و غربی‌ها با جمهوری سلامی ایران اشاره کرد و گفت: انقلاب اسلامی پویا و زنده بوده و دفاع از آن نیز به معنای پیش برندگی است چراکه می خواهیم تمدن اسلامی را طی کنیم.

وی با بیان اینکه اصول، اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران مترقی است، عدالت اجتماعی، استکبارستیزی، کرامت انسانی، استقلال و آزادی را از آرمان‌های این انقلاب عظیم برشمرد و تصریح کرد: دشمن نمی‌خواهد که ایران اسلامی الگوی پیشرفت شود از این رو به دشمنی با آن می‌پردازد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی در ادامه با اشاره به چالش‌ها و موانع حرکت آینده انقلاب اسلامی، دشمن، اقدامات جریان های غیرانقلابی از ابتدا تا کنون، کوتاهی و کم کاری جریان انقلابی را از جمله این چالش‌ها عنوان و خاطرنشان کرد: هویت، هندسه و حرکت انقلاب اسلامی یعنی خط امام(ره) اما دشمن و برخی افراد می خواهند امام تحریف شده را به ما قالب کنند.

گودرزی با بیان اینکه تبیین خیانات‌های آمریکا، و راز دشمنی آن‌ها از راه‌های مقابله با چالش‌ها و موانع حرکت آینده انقلاب اسلامی است، ادامه داد: راهبرد جدید آمریکایی‌ها در پسابرجام این است که انتخابات سال ۹۶ پایان انقلابی‌گری ملت ایران باشد از این رو راهبردهای دیپلماسی و عمومی را برگزیده‌اند.

وی با بیان اینکه نفوذ پسابرجام یعنی نفوذ در باورها، افکار و همه جامعه افزود: مواجهه ما با برجام سیاسی نبوده به تخصصی و فنی است و در کجای برجام اشاره شده که از همان روز نخست همه تحریم‌ها لغو می‌شود؟

وی با اشاره به پیشرفت‌های ایران اسلامی در زمینه‌های علمی، صنعتی، نظامی و پزشکی، بر مبارزه با فساد، رشوه، پارتی بازی و... تاکید کرد و گفت: باید جریان غیرانقلابی را تبیین کرد چراکه برخی از آن ها جاسوس، منافق و مبانی فکری غلط دارند و غرب را نیز پایه اساسی می دانند.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور تاکید بر تلاش برای تحقق شعارهای انقلاب اسلامی، بازتعریف و بازخوانی گفتمان انقلاب اسلامی، مجاهدت انقلابی و تلاش همراه با روحیه انقلابی را از جمله گام‌هایی دانست که برای مقابله با دشمن و مشکلات موثر است.

گودرزی در ادامه بر انجام کارها و حل مشکلات به صورت تخصصی تاکید و اضافه کرد: وظیفه همه ما به ویژه دانشجویان این است که انقلابی در صحنه بمانیم.

وی تصریح کرد: اینکه می‌گویند چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است اشتباه بوده و کدام آیه و حدیث مصداق این ضرب المثل‌ها است چراکه اسلام ما را با احساس مسئولیت رشد داده است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور در مورد کرامت انسانی گفت: نگاه اسلام به انسان ارزش، عزت و حرمت بوده چراکه انسان خلیفه خداست.

گودرزی بیان داشت: مجموعه بسیج دانشجویی در زمینه‌های مختلف فرهنگی، علمی، جهادی، تشکلی، جنبشی و... از سطح بالا و شایسته ای برخوردار است.

وی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر نفت مبنی بر اینکه «برخی تلاش می‌کنند در کشور سرمایه‌گذاری انجام نشود، اگر لازم باشد نام آنها و اینکه به کجا وصل هستند و از کجا دستور می‌گیرند را می‌آورم»، افزود: دانشجویان بی‌صبرانه منتظر افشاگری آقای زنگنه در خصوص ipc هستند.

مسئول سازمان بسیچ دانشجویی در پایان تاکید کرد: جریان غیر انقلابی حاکم بر صنعت نفت، کشور ما را از خام فروشی به چاه نفت فروشی رسانده است و باید با مطالبه‌گری حداکثری در این زمینه مانع از این کار شد.


کد مطلب: 387141

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbazbf8rhbw8p.uiur.html?387141

الف
  http://alef.ir