معلم تنبیه کننده دانش آموزان کلاله‌ای به مدرسه‌ دیگری منتقل شد

27 مهر 1395 ساعت 17:02


اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در بیانیه ای اعلام کرد: تنبیه دانش‌آموزان کلاله‌ای به علت بی‌انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس بوده و معلم خاطی به مدرسه ای دیگر منتقل شده است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان، در بخشی از این جوابیه آمده است: تنبیه دانش‌آموزان کلاله‌ای به علت بی‌انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس انجام شده و علت دیگری نداشته است.

در بررسی‌های به عمل آمده توسط اداره کل آموزش و پرورش گلستان و شهرستان کلاله، تنبیه دانش آموزان کلاله‌ای به علت بی‌انضباطی و برهم زدن نظم عمومی کلاس انجام شده و دلیل دیگری نداشته است.

معلم خاطی از مدرسه مذکور به مدرسه دیگری منتقل شده و پرونده وی برابر قوانین ومقررات، به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری ارسال شد.

گفتنی است  تنبیه شدت نداشته است و همچنین والدین، رضایت کتبی خود را اعلام کرده‌اند.

چندی پیش در برخی رسانه‌ها و فضای مجازی خبر ضرب و شتم 5 دانش‌آموز شهرستان کلاله منتشر شده بود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان کلاله در همان زمان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کلاله، گفت: این دانش‌آموزان در کلاس هشتم در یکی از مدارس داخل شهر بوده‌اند اما صحت و سقم این شایعات مطرح شده، مشخص نشده است.

سنچولی افزود: این اتفاق براساس شنیده‌ها در زنگ پایانی کلاس در روز دوشنبه هفته گذشته رخ داده و پس از آن تعطیلات تاسوعا و عاشورا بوده و مدارس تشکیل نشده و پس از پایان تعطیلات این موضوع بررسی می‌شود.


کد مطلب: 403683

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcbwfbafrhbg0p.uiur.html?403683

الف
  http://alef.ir