تبلت جدید ال‌جی معرفی شد

29 آذر 1395 ساعت 12:14


شرکت ال‌جی امروز تبلت LG G Pad III 10.1‌ را معرفی کرد. همان طور که از نام این محصول مشخص است، یک صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی رو آن قرار گرفته. البته هنوز مشخصات سخت افزاری دقیق این محصول مشخص نشده؛ اما احتمال می‌رود که سه یا چهار گیگابایت رم و یک باتری ۷۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی داشته باشد.
 
به گزارش دیجی کالا، شرکت ال‌جی امروز تبلت LG G Pad III 10.1‌ را معرفی کرد. همان طور که از نام این محصول مشخص است، یک صفحه نمایش ۱۰٫۱ اینچی رو آن قرار گرفته. این صفحه نمایش دقت تصویر ۱۲۰۰ در ۱۹۲۰ را پیش روی کاربران قرار می‌دهد. البته هنوز مشخصات سخت افزاری دقیق این محصول مشخص نشده؛ اما احتمال می‌رود که سه یا چهار گیگابایت رم و یک باتری ۷۴۰۰ میلی‌آمپر ساعتی داشته باشد.
 
 تبلت جدید ال‌جی معرفی شد

با توجه به تصاویری هم که از این محصول لو رفته، مشخص شده که تبلت جدید شرکت ال‌جی ابتدا در کشور کره جنوبی عرضه می‌شود.
 
 تبلت جدید ال‌جی معرفی شد

این تبلت را می‌توانیم مدل بزرگ‌تر LG G Pad III 8.0 بنامیم که چند ماه پیش معرفی شده بود. تبلتی ۸ اینچی که صفحه نمایشی با دقت تصویر ۱۲۰۰ در ۱۹۲۰ پیکسل داشت. تراشه‌ی اسنپ‌دراگون ۶۱۷ روی آن قرار گرفته بود و ۲ گیگابایت رم داشت. همچنین ۱۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی هم روی این محصول دیده می‌شد. تبلت ۸ اینچی شرکت ال‌جی با باتری ۴۸۰۰ میلی‌آمپر ساعتی و اندروید ۶٫۰ راهی بازار شده بود.
 
 تبلت جدید ال‌جی معرفی شد

حالا باید منتظر اطلاعات بیشتری از تبلت تازه وارد ال‌جی باشیم که امیدواریم اندروید ۷٫۰ روی آن نصب شده باشد و سخت افزار قوی‌تری هم داشته باشد.


کد مطلب: 425662

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccepq0i2bqie8.ala2.html?425662

الف
  http://alef.ir