محورهای برفی و مسدود کشور

28 بهمن 1395 ساعت 13:19


رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت مواصلاتی راه های کشور را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت جوی راه‌های مواصلاتی کشور گفت: در محورهای آذربایجان شرقی، اردبیل، دامنه الیگودرز در استان اصفهان، ارتفاعات محورهای کرج _چالوس، محور هراز، محور فیروزکوه و کیاسر بارش برف مشاهده می شود.

وی ادامه داد: بارش باران در اغلب محورهای استان خراسان شمالی، فارس، کرمان، مازندران و گلستان مشاهده می شود، همچنین در خراسان شمالی  محور چناران_ مشهد، قوچان_ مشهد و در استان بوشهر  محور عسلویه_کنگان، جم_کنگان و در استان سیستان و بلوچستان محورهای خاش و ایران شهر  بارش باران داریم.

سرهنگ رحمانی با تاکید براینکه در محور اسالم به خلخال و گردنه الماس در استان اردبیل تردد فقط با زنجیر چرخ امکان پذیر است بیان کرد: محور شیراز_جهرم در استان فارس به علت آبگرفتگی معابر مسدود است.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محورهای تکاب_شاهین دژ در استان آذریایجان غربی، زنجان_دندی و تهم_چورزخ در استان زنجان از دیروز مسدود شده است که تلاش برای بازگشایی این محورها ادامه دارد.

وی اظهار کرد: محور سقز_مریوان، سقز_بانه و سقز_دیواندره در استان کردستان به علت سقوط بهمن فعلا مسدود شده است، که همکاران ما در حال تلاش برای بازگشایی این محورها هستند.


کد مطلب: 446155

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccpeq0p2bq0s8.ala2.html?446155

الف
  http://alef.ir