خارج کردن دو کودک زنده از زیر آوار در شربیان/ آمار مصدومان به 12 نفر رسید

7 شهريور 1396 ساعت 13:14


مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: دو کودک با تلاش امدادگران، زنده از زیر آوار منازل زلزله زده روستای ایوق خارج شدند.

خلیل ساعی در گفت‌وگو با ایسنا،  در خصوص آخرین وضعیت مناطق زلزله زده شربیان اظهار کرد: بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از مناطق زلزله زده، این زلزله 12 مصدوم بر جای گذاشت که اغلب مصدومان به صورت سرپایی مداوا شدند.
 
وی بیان کرد: خوشخبتانه این زمین لرزه کشته نداشته و خسارت مالی ناشی از این زلزله از سوی بنیاد مسکن استان در حال بررسی است.


مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی خبر داد: دو کودک که از هنگام وقوع زلزله در زیر آوار مانده بودند، صبح امروز با تلاش امدادگران زنده از زیرآوار خارج شدند.
 
مدیر عامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی نیز در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به برپایی چادرهای اسکان اضطراری در مناطق زلزله زده ادامه داد: 302 چادر در مناطق زلزله زده نصب شده و این آمادگی را داریم که در صورت نیاز تعداد چادرها را افزایش دهیم.
 
سعید کنعانی با اشاره به توزیع بسته‌های غذایی در بین زلزله زدگان شربیان افزود: از همان لحظات اولیه، امدادگران هلال احمر در مناطق زلزله زده مستقر هستند و تمامی مراحل امدادی را انجام می‌دهند.


کد مطلب: 506554

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccpeqp02bqxp8.ala2.html?506554

الف
  http://alef.ir