حداقل و سقف حقوق‌ها مشخص است

17 شهريور 1396 ساعت 15:01


حجت الاسلام حسن نوروزی اظهار کرد: نجومی بگیران تبرئه نخواهند شد و در همین راستا کیفر خواست صادر شده و دادگاه رسیدگی کرده و متخلفین بایستی پاسخگو باشند.

حجت الاسلام حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با طرقبه نیوز؛ اظهار کرد: نجومی بگیران تبرئه نخواهند شد و در همین راستا کیفر خواست صادر شده و دادگاه رسیدگی کرده و متخلفین بایستی پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه اقدامات اخیر دیوان محاسبات پشتوانه حقوقی نداشته افزود: حداقل و سقف حقوق ها مشخص است و در همین راستا بر اساس کیفرخواست صادر شده اقدامات حقوقی در حال پیگیری می باشد.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: دستگاه نظارتی مانند دیوان محاسبات یا به موضوع نجومی بگیران اشراف نداشتند یا مماشات و مسامحه کرده اند اما قوه قضاییه اعلام تخلف کرده است.

وی افزود: دستگاه قضایی پیگیر این موضوع است و تا ریال آخر حق و حقوقات مردم را اتخاذ می کند.

حجت الاسلام نوروزی تصریح کرد: از عامه مجریان فانون اعم از دستگاه قضایی و دولت خواستاریم همه افرادی که مشمول قانون مجلس می شوند را بر اساس قانون عمل و برخورد داشته باشند تا از اینگونه تخلفات جلوگیری شود.

وی ضمن تأکیر بر اجرای دقیق قانون توسط مجریان افزود: از دستگاه قضا نیز همین امر را خواستاریم تا بتوانیم در پرونده های فساد اینچنینی مقابله لازم را داشته باشیم.


کد مطلب: 509452

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccpoqpi2bqx08.ala2.html?509452

الف
  http://alef.ir