دستیاران گل‌محمدی معرفی شدند

23 خرداد 1396 ساعت 21:53


دستیاران یحیی گل محمدی در تراکتورسازی قرارداد خودشان را با این باشگاه به امضاء رساندند.

به گزارش  ایسنا، یحیی گل محمدی پس از بررسی گزینه های خودش برای انتخاب اعضای کادر فنی تراکتورسازی کمک ، مربی بدنساز و آنالیزور این تیم در فصل جدید را معرفی کرد که پس از مذاکره و توافق با مسئولان باشگاه قرارداد خودشان را به امضاء رساندند.

جواد منافی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران دارای مدرک مربیگری A آسیا و همچنین مدرکB  یوفا است که پیش از این در رقابت های لیگ برتر روی نیمکت تیم های سایپا و پرسپولیس حضور داشته همچنین در تیم اکسین البرز دستیار گل محمدی بوده است.

مظاهر رحیم پور نیز دارای مدرک دکترای تخصصی تربیت بدنی و علوم ورزشی همچنین مدرک مربیگری A آسیا و مدرک A بدنسازی فوتبال آسیاست که سابقه مربیگری در تیم های صبای قم ،مس کرمان و  راه آهن تهران را داشته همچنین در لیگ آزادگان مربی بدنساز تیم های آلومینیوم هرمزگان ، بادران تهران و اکسین البرز بوده است.

محمد عسگری نیز که به عنوان آنالیزور در این فصل به تراکتورسازی کمک می کند دارای مدرک مربیگری A آسیاست و سابقه فعالیت در تیم های نفت تهران ، صبای قم،‌ ذوب آهن ، استقلال و اکسین البرز همچنین تیم های ملی جوانان و امید را داشته است.

مربی دروازه بان ها و یک کمک مربی دیگر نیز پس از انتخاب و توافق با باشگاه انتخاب خواهند شد تا در تمرینات آغاز فصل حضور پیدا کنند.


کد مطلب: 482614

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccsiq002bq4e8.ala2.html?482614

الف
  http://alef.ir