گفت‌وگو با دروازه‌بان تیم ملی ساحلی در آستانه دیدار با تاهیتی

16 ارديبهشت 1396 ساعت 13:06


دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از تلاش این تیم برای کسب مدال طلای جهانی صحبت کرد و گفت: تمام تلاش ما کسب مدال خوشرنگ این بازی ها است.

سید پیمان حسینی دروازه بان آماده تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در گفت و گو با ایلنا در خصوص برتری ایران برابر سوئیس اظهار کرد: کار ما خیلی سخت بود. آن‌ها در فوتبال ساحلی قوی و تیم تاکتیکی بودند و فوتبال را خوب بازی می‌کردند اما خوشبختانه تلاش‌مان نتیجه بخش شد و توانستیم به برد برسیم. در این 4 بازی تا به جمع چهار تیم برتر برسیم خیلی استرس داشتیم و شرایط سختی را سپری کردیم اما خدا را شکر تلاش‌مان نتیجه داد.

وی در رابطه با عملکرد خود در این چند بازی خاطر نشان کرد: من تلاش کردم تا به وظایفم در زمین عمل کنم و خوشحالم که تا حدودی توانستم به وظایفم خوب عمل کرده و برای تیمم مفید باشم.

حسینی در خصوص بازی با تایتی عنوان کرد: حریف خیلی سختی داریم. آن‌ها حتی یک سر و گردن از سوئیس هم بهتر هستند و همین کار ما را سخت‌تر می‌کند. اما به امید خدا تلاش می‌کنیم تا با برتری در این بازی به جمع 4 تیم برتر دنیا برسیم.

دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ساحلی در پایان با اعلام هدف ایران در این چند بازی گفت: به دنبال این هستیم تا با شکست دادن تایتی به فینال رسیده و با مدال خوشرنگ برگردیم تا مردم ایران را خوشحال کنیم. بازی سختی داریم اما تمام تلاش ما برای کسب برد است.

 


کد مطلب: 469204

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdccxoq002bqei8.ala2.html?469204

الف
  http://alef.ir