ضربه سنگین ارتش سوریه به صفوف تروریست‎ها در حماه و حلب

21 مهر 1395 ساعت 13:29


نیروهای ارتش سوریه روز چهارشنبه مواضع گروه های تروریستی را در سه استان حماه، حلب و درعا هدف قرار دادند.

به گزارش میزان؛خبرگزاری سانا گزارش داد: جنگنده های سوریه تعدادی از تانک ها و خودروهای مجهز به تیربار تروریست ها را منهدم کرده اند.

بنابر این گزارش مواضع گروه های تروریستی در اطراف صوران و تپه های دویر و زعتر، طیبه الامام، لطمین، زور حیصه و لطامنه در حومه حماه هدف قرار گرفته شده که بر اثر آن ده ها تروریست کشته و زخمی شده اند.

در همین حال نیروی هوایی ارتش سوریه با انجام حملات دقیق، مراکز تجمع و دیده بانی و خودروهای متعلق به گروه های تروریستی را در وازعیه، دیر فول، سعن اسود، شمال تپه صوانه، جباب حمد، ضبعه مله، شرق ابو العلایا، رستن و شمال غنطو از بین برد.

همچنین یگانی از ارتش و نیروهای مسلح سوریه تجمعات وخودروهای گروه های تروریستی را در حومه شمالی شرقی درعا منهدم کرد.

یک منبع نظامی تصریح کرد: یگانی از ارتش سوریه با انجام ضربات متمرکز علیه تجمعات و خطوط امدادرسانی گروهک های تروریستی، تعدادی از تروریست های وابسته به گروه جبهه النصره را به هلاکت رساند و خودروهای مجهز به تیربار مربوط به آنها را در شرق شهرک «حراک» واقع در شمال شرق شهر درعا نابود کرد. 

به گفته منبعی نظامی، جنگنده های ارتش سوریه تعدای از خودروهای زرهی و مقر گروه های تروریستی را در خان طومان، زربه، برقوم، أبو شليم، معراتا، كفرناها و راشدين 4و5 در حلب و حومه آن منهدم کرده و  شمار زیادی از تروریست ها را به هلاکت رساندند.


کد مطلب: 401470

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcd5f0ozyt0zo6.2a2y.html?401470

الف
  http://alef.ir