افزایش آلایندهای جوی در روزهای آینده

10 دی 1395 ساعت 18:09

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: به سبب تداوم پایداری جو، افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت همچنان ادامه خواهد داشت.


احد وظیفه در گفت و گو با ایسنا، افزود: روز شنبه(11 دی ماه) به سبب تداوم پایداری جو، افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت همچنان ادامه خواهد داشت. از بعداز ظهر روز شنبه با گذر موج ضعیف‌تراز میانی جو در بخش‌هایی از غرب، زاگرس مرکزی و به تدریج در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی ابرناکی و از اوایل شب بارش‌های پراکنده‌ای رخ خواهد داد.

وی در ادامه گفت: روز یکشنبه(12 دی ماه) در بخش‌هایی از غرب، زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش‌های پراکنده‌ای رخ خواهد داد که به تدریج با حرکت این موج به سمت شمال شرق بارش‌های پراکنده‌ای نیز در این ناحیه اتفاق می‌افتد.

وظیفه در پایان درباره پیش‌بینی هوای استان تهران طی دو روز آینده گفت: هوای تهران روز شنبه نیمه ابری و غبار آلود از اواخر روز ابری همراه با بارش پراکنده پیش بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای هوای این روز 12 و 8 درجه سانتیگراد خواهد بود. هوای روز یکشنبه، ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و به تدریج کاهش ابر است و بیشترین دمای این روز 14 درجه و کمترین آن 7 درجه پیش‌بینی می‌شود.


کد مطلب: 429840

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdceeo8e7jh8wvi.b9bj.html?429840

الف
  http://alef.ir