ماجرای اشک ریختن زارعی در صحن علنی+ عکس

21 مهر 1394 ساعت 13:05


برخلاف تفاهم صورت گرفته در جلسه شب گذشته، امروز رئیس مجلس اجازه طرح پیشنهادات توافق شده و سایر نظرات را نمی دهد و عملا طرح اولیه به تصویب می رسد.

به گزارش مهر، امروز جزئیات طرح «اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام» در حالی در کمتر از ۱۵ دقیقه به تصویب رسید که حواشی زیادی داشت و نمایندگان متعددی به نحوه مدیریت جلسه انتقاد داشتند.

پیش از این حقیقت پور عضو کمیسیون امنیت ملی از وصول ۲۰۰ پیشنهاد در این کمیسیون خبر داده بود اما علی لاریجانی در جلسه امروز اجازه بیان پیشنهادات نمایندگان درخصوص ماده واحدها و بندهای این طرح را نداد تا در کوتاهترین زمان ممکن و بدون تغییری خاص، طرح پیشنهادی فراکسیون رهروان به رای گذاشته شود.

پس از تصویب جزئیات طرح اجرای برجام علی اصغر زارعی نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون اصولگرایان درحالیکه نسبت به روند تصویب جزئیات طرح برجام انتقاد داشت شروع به اشک ریختن کرد و جمعی از نمایندگان اطراف وی حضور یافتند.

اما ماجرا به همین جا ختم نشد و زارعی که اوضاع مساعدی نداشت به اورژانس مستقر در مجلس منتقل شد تا تحت نظارت پزشکان قرار بگیرد. جمعی از نمایندگان هم به عیادت وی رفتند.

گفته می شود دلیل اصلی ناراحتی زارعی به جلسه شب گذشته و به بی توجهی به توافقات آن باز می گردد.

براساس این گزارش دیشب جلسه ای با حضور علیرضا زاکانی و علی اصغر زارعی اعضای فراکسیون اصولگرایان، کاظم جلالی و علاءالدین بروجردی اعضای فراکسیون رهروان و علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی برگزار می شود تا جزئیات طرح اجرای برجام مورد بررسی قرار گرفته و با تعامل اعضای جلسه پیشنهادات برای تغییر درجزییات مورد بررسی و تفاهم قرار گیرد تا در جلسه امروز به تصویب برسد.

اما برخلاف تفاهم صورت گرفته، امروز رئیس مجلس اجازه طرح پیشنهادات توافق شده و سایر نظرات را نمی دهد و عملا طرح اولیه به تصویب می رسد.


کد مطلب: 301544

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdceez8xejh87ni.b9bj.html?301544

الف
  http://alef.ir