طی نامه‌ای به حراست کل شهرداری/ قالیباف دستور برخورد با متخلفان در پرونده املاک را صادر کرد

11 آبان 1395 ساعت 13:51


شهردار تهران در نامه‌آی به حراست کل شهرداری تهران خواستار برخورد لازم‌، عادلانه و اداری با متخلفات پرونده تسهیلات واگذار شده به تعاونی شهرداری تهران شد.

به گزارش فارس، خواستار برخورد لازم‌، عادلانه و اداری با متخلفات پرونده تسهیلات واگذار شده به تعاونی شهرداری تهران شد.

در این نامه آمده است: 

با توجه به بیانات اخیردادستان محترم کل کشور مقتضی است در خصوص پرونده تسهیلات واگذار شده به تعاونی شهرداری تهران، ضمن هماهنگی کامل به بازپرس محترم و نماینده شهداری در پرونده مذکور ترتیبی اتخاذ شود تا در مواجهه با هرگونه تخلف محرز در اسرع وقت برخورد لازم، عادلانه و اداری با متخلفان صورت گرفته و نتیجه آن اعلام شود. قالیباف صبح امروز در شورای شهر تهران از قوه قضائیه بخاطر ورود قاطعانه به موضوع واگذاری املاک تشکر کرد و خواست تا این قوه بررسی‌ها را تا نهایی شدن ادامه دهند ضمن اینکه نظر قوه‌قضاییه فصل‌الخطاب است.

وی در این نشست افزود: در مورد املاک واگذار شده هیئت بازرسی با حکم مشخص برای بررسی آمد در حالی که کمتر از یکسال از گزارش قبلی نمی‌گذشت.

قالیباف با تاکید بر اینکه هیچ خط قرمزی در شهرداری تهران وجود ندارد خاطرنشان کرد: واگذاری املاک به تعاونی‌ها براساس ماده 44 قانون شهرداری‌هاست و برای ایجاد تسهیلات رفاهی طبق مصوبه قانون هرچه برای کارکنان دولت است برای شهرداری هم هست.

وی تصریح کرد: هیچ مغایرتی وجود ندارد که اعضای شورا در تعاونی‌های مسکن باشند.


کد مطلب: 409275

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcefo8enjh87wi.b9bj.html?409275

الف
  http://alef.ir