برانکو: الاهلی بهتر از پرسپولیس نیست

بخش ورزشی الف، 17 شهریور 96

17 شهريور 1396 ساعت 18:28


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید قرمزپوشان در دیدار رفت نشان دادند که الاهلی تیم بهتری از پرسپولیس نیست.

به گزارش "ورزش سه"، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین عصر جمعه این تیم، در جمع خبرنگاران درباره دیدار با گسترش فولاد تبریز گفت: بازی با گسترش را با موفقیت پشت سر گذاشتیم. می‌دانیم که برای هر تیمی بعد از اردوی تیم ملی بازی کردن مشکل است. بازیکنان ملی‌پوش ما استراحتی نداشتند و به مصاف گسترش رفتیم. با تمام خوش بینی به مصاف الاهلی می‌رویم. نشان دادیم آنها بهتر از ما نیستند و انتظار داریم بازیکنان ما با تمام توانشان بازی کنند. به هرحال لیگ قهرمانان سطحش بالاتر از لیگ ایران است.

وی ادامه داد: در بازی با گسترش فولاد کمی مشکل داشتیم. ما الان یک نیمکت خوب داریم. نیمکتی که سال قبل نداشتیم. امثال مصلح را داریم. منتظر نوراللهی هم هستیم تا بتواند برای ما بازی کند تا عدم حضور انصاری و طارمی حس نشود. این مسئله تضمینی برای خوش بینی ماست. طبیعی است که در این بازی حداقل ۹ بازیکنمان باید خوب بازی کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره حضور مسلمان مقابل الاهلی گفت: او مشکلی ندارد. جز رسن همه در بازی با گسترش فولاد حضور داشتند.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا قولی برای موفقیت تیمش می دهد گفت: هدف ما همین است که موفق شویم و بازیکنان حداکثر توان خود را قطعا می‌گذارند تا مقابل الاهلی پیروز شویم. البته خودتان می‌دانید فوتبال چگونه است. ما باید درصد گل زدن‌هایمان بیشتر شود. ما باید تلاش کنیم بهتر باشیم.

او در پاسخ به این سوال که چقدر شباهت میان گل اولی که ایران از سوریه خورد و گلی که الاهلی به پرسپولیس زد وجود دارد، بیان کرد: این‌ها صحنه‌های لحظه‌ای در بازی هستند. در اینجا شانس هست؛ ولی کیفیت هم در آن دخیل است. ما بعد از گل واکنش سریعی داشتیم.

برانکو همچنین درباره اینکه در ماه دی، محمود خوردبین به رکورد ۵۰ سال حضور در باشگاه پرسپولیس می‌رسد گفت: به خوردبین تبریک می‌گویم. او در همه قهرمانی‌های پرسپولیس بوده است. او سمبل پرسپولیس است.


کد مطلب: 509472

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcefo8nwjh87ei.b9bj.html?509472

الف
  http://alef.ir