کولایی: توافق هسته‌ای نمونه‌ای از عقلانیت در دولت یازدهم بود

9 ارديبهشت 1396 ساعت 20:50


یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: رای به روحانی، رای به این است که ایران توانایی بهبود شرایط داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی را دارد. توافق هسته‌ای نمونه‌ای از عقلانیت در دولت یازدهم بود.

به گزارش تسنیم، الهه کولایی فعال سیاسی اصلاح‌طلب عصر امروز در دومین گردهمایی جوانان حامی حسن روحانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، در سخنانی گفت: خروج از عقب ماندگی حق ملت ایران است و باید سازوکارهای آن مورد توجه قرار گیرد. 

وی افزود: استفاده از عقل و تجربه و مدیریت کارآمد لازمه خروج از عقب‌ماندگی ملت ایران است. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: به مدد عقلانیت و واقع‌گرایی تجربه‌ای در طول سال‌های گذشته برای خروج ایران از انزوا و ورود به شرایط مناسب برای رفع تهدیدات از سر کشور و ملت در پیش گرفته شده که باید تداوم یابد. 

کولایی ادامه داد: مردم در سال 92 با رای به یک حقوق‌دان اصرار کردند که حقوق انسانی آنها باید در همه سطوح در نظر گرفته شود؛ ما امروز آمادگی داریم تا پروژه‌ای که در سال 92 آغاز کردیم را با رای دوباره به آقای روحانی ادامه دهیم. 

وی در ادامه اظهار داشت: جوانان امروز پاسدار بهبود شرایط کشور هستند، که بار رای به روحانی این تقاضاها را پاسخ می‌دهیم. 

این استاد دانشگاه با طرح این سوال که چرا دانش آموختگان دانشگاه‌های ما باید برای پیدا کردن شغل در کشورهای دیگر باشند، اظهار داشت: جای یک زن در میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری خالی است، به روحانی رای می‌دهیم تا تبعیض ناروا علیه زنان را با انتخاب یک وزیر زن در کابینه‌اش رفع کند، ما این وعده را از آقای روحانی می‌خواهیم. 

کولایی اضافه کرد: دولت قبل زنان را به داخل خانه می‌راند تا فرصت از آنها برای پیشرفت و توسعه گرفته شود، اما ما می‌خواهیم این روش اصلاح شود. 

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پایان خاطر نشان کرد: رای به روحانی، رای به این است که ایران توانایی بهبود شرایط داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی را دارد. توافق هسته‌ای نمونه‌ای از عقلانیت در دولت یازدهم بود.


کد مطلب: 466957

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcenp8efjh8poi.b9bj.html?466957

الف
  http://alef.ir