آغاز توزیع کارت آزمون «دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی بالینی پزشکی» از ۱۴ شهریور

8 شهريور 1396 ساعت 11:42


رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: کارت ورود به جلسه آزمون کتبی «دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی بالینی پزشکی» از روز سه‌شنبه ۱۴ شهریور از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و آموزش پزشکی توزیع می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر محمدحسین پورکاظمی، رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: برای شرکت در آزمون کتبی «دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی بالینی پزشکی»  ۳۴۸ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با بیان اینکه این آزمون شامل ۲۷ رشته پزشکی است،گفت: آزمون کتبی«دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی بالینی پزشکی (بورد تخصصی و فوق تخصصی) همچون دوره‌های گذشته در یک حوزه و در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

پورکاظمی با اشاره به اینکه این آزمون دومرحله‌ای است، اظهار کرد: داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب آزمون کتبی می‌شوند باید در مصاحبه شفاهی شرکت کنند؛ همچنین کسانی که در مصاحبه شفاهی موفق به قبولی نشوند، سال آینده تنها در مصاحبه شفاهی شرکت می‌کنند و دیگر آزمون کتبی نخواهند داد.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی گفت: در این دوره آزمون ۲۴ داوطلب، تنها در مرحله مصاحبه شفاهی حاضر می شوند.

به گزارش مفدا، وی در پایان با اشاره به اینکه آزمون کتبی« دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی بالینی پزشکی» ۱۶ شهریورماه برگزار خواهد شد، پیش‌بینی کرد، نتایج آزمون کتبی سه روز پس از برگزاری آن اعلام شود.


کد مطلب: 506853

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcenp8nxjh87vi.b9bj.html?506853

الف
  http://alef.ir