لطیفی: سال بعد همین موقع در لیگ برتر هستیم!

17 شهريور 1396 ساعت 22:51


سرمربی تیم فوتبال اکسین البرز اعتقاد دارد که شکست دادن علی دایی در جام حذفی خیلی سخت‌ است.

به گزارش تسنیم، علی لطیفی پس از پیروزی 2 بر یک اکسین البرز مقابل سایپا در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، اظهار داشت: من ابتدا به هواداران‌مان خسته نباشید می‌گویم. از بچه‌هایم هم تشکر می‌کنم. دم همه آنها گرم. ما می‌دانستیم که می‌توانیم سایپا را شکست بدهیم.

وی افزود:‌ سایپا با حضور علی دایی تیم خوبی را ساخته است. خودم به‌شخصه عاشق علی دایی هستم، اما مجبور بودیم با آنها بجنگیم و خدا را شکر توانستیم یک عیدی خوب به هوادران‌مان بدهیم. خودمان هم از خدا عیدی گرفتیم. شکست دادن علی دایی در جام حذفی وحشتناک سخت است. بچه‌های من کار بزرگ‌تر از این هم خواهند کرد. تاکتیک‌پذیرترین، باگذشت‌ترین، بهترین و با معرفت‌ترین بازیکنان ایران، بازیکنان من هستند. آنها بدون اینکه صحبت از پول کنند، با غیرت و شرف‌شان بازی کردند.

سرمربی تیم اکسین البرز به تمجید از عملکرد بازیکنانش پرداخت و خاطرنشان کرد: ما تا هر جایی که بتوانیم،‌ پیش می‌رویم. قبل از بازی هم گفتم که این، یک فینال برای ماست. اولویت ما جام حذفی نیست، اولویت ما لیگ برتر است. ان‌شاءالله عید سال بعد، همین موقع در لیگ برتر هستیم و در مورد حضورمان در لیگ برتر صحبت می‌کنیم.

لطیفی با اشاره به درگیری که بین او و مربی تیم سایپا به وجود آمد، خاطرنشان کرد: آن صحنه اصلاً پنالتی نبود. من حتی از یکی دو نفر از بازیکنان هم پرسیدم که گفتند پنالتی نبود.


کد مطلب: 509517

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcezo8nfjh87ni.b9bj.html?509517

الف
  http://alef.ir