جلسه بدون حضور خبرنگاران برای تصمیم گیری در خصوص زمان انتخاب شهردار

19 مرداد 1396 ساعت 12:52


منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت:منتخبین شورای پنجم جلسه‌ای بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهند کرد و در این جلسه در این خصوص شهردار آینده تهران تصمیم‌گیری می شود.

محمد سالاری در گفت‌وگو با فارس در حاشیه جلسه انتخاب شهردار اظهار داشت: منتخبین شورای پنجم با علم به اینکه جلسه فعلی غیر رسمی است ولی یکی از نقاط قوت شورای پنجم است که با یک خرد جمعی و برنامه‌محوری نسبت به تسریع در امور مدیریت شهری اقدام کنند.

وی افزود: کاندیداهای شهرداری تهران برنامه‌های خود را ارائه دادند و امروز  یا نهایتاً در چند روز آینده شهردار تهران اعلام خواهد شد.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: پس از اینکه شورای پنجم رسماً مشخص شد و پس از انتخاب هیأت رئیسه مجدداً رأی‌گیری قانونی برای انتخاب شهردار برگزار می‌شود.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی براینکه شهردار تهران امروز مشخص خواهد شد یا در چند روز آینده، گفت: منتخبین شورای پنجم جلسه‌ای بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهند کرد و در این جلسه در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

سالاری افزود: باید در خصوص انتخاب هیأت رئیسه نیز تصمیم‌گیری لازم صورت بگیرد چرا که انتخاب هیأت رئیسه مقدم بر انتخاب شهردار است و به همین دلیل انتخاب نهایی شهردار شاید چند روزی با تأخیر انجام شود.

وی بیان داشت: سطح برنامه‌های کاندیداهای شورای شهر در تراز ممتازی قرار داشت و نظر بنده در مورد برنامه‌های ارائه شده مثبت بوده است.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر صحبت‌های مرعشی دیگر کاندید شهرداری تهران که انصراف داده است، گفت: اینکه رأی‌گیری به صورت سرکاری باشد یک شوخی از طرف آقای مرعشی بود که با روحیه شوخ وی آشنا هستیم.


کد مطلب: 500599

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcf1xdt1w6dxta.igiw.html?500599

الف
  http://alef.ir