جانشین فرمانده سپاه قدس: در بهترین شرایط امنیتی به سر می‌بریم

19 مرداد 1396 ساعت 21:38


جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه ایران اسلامی با تمام توان در منطقه در مقابل زیاده‌خواهی عوامل استکبار ایستاده است، گفت: استکبار جهانی متوجه شده که در منطقه حریف ایران نمی‌شود.

به گزارش تسنیم، سردار اسماعیل قاآنی امشب در مراسم چهارمین سالگرد شهید مدافع حرم "رضا کارگربرزی" که در نظرآباد برگزار شد، اظهار داشت: شهدای عالی‌مقام در شرایطی آخرین برگ کتاب زرین زندگی‌شان ورق می‌خورد که در حال خدمت، مجاهدت، جهاد در راه خداوند هستند. شهدا در استمرار یک خط زرین و پرافتخار که ادامه‌دهنده راه امام حسین (ع) است، حرکت می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به بینش عمیق و بصیرت شهدای مدافع حرم عنوان کرد: اگر شهدای عالی‌مقام به‌موقع حرکت نمی‌کردند و  خودشان را به میدان مبارزه با عناصر تکفیری که جنایت و فساد از سر و روی‌شان می‌بارد و سربازان جبهه استکبار هستند، نمی‌رساندند، اتفاقات ناگواری در منطقه به وقوع می‌پیوست.

سردار قاآنی با بیان اینکه آمریکا و اسراییل پس از 15 سال که از حادثه یازده سپتامبر می‌گذرد جهان را به جنگ کشیده و در منطقه ناامنی ایجاد کرده‌اند، گفت: جنگ‌هایی که به منطقه تحمیل‌ شده خواسته آمریکا و متحدانش بوده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: ایران اسلامی با تمام توان در منطقه در مقابل زیاده‌خواهی عوامل استکبار ایستاده است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی متوجه شده که در منطقه حریف ایران نمی‌شود، ادامه داد: به همین منظور آمریکا با به‌کارگیری رژیم فاسد سعودی، داعش را در منطقه به وجود آورد تا به نام دین کمر به نابودی اسلام ببندد.

جانشین فرمانده سپاه قدس با تأکید بر اینکه رژیم فاسد سعودی با پول اقدام به آموزش داعش و دیگر گروه‌های تکفیری می‌کند تا در منطقه ناامنی ایجاد کند، گفت: شهدای عالی‌مقام ما با بصیرت درست در میدان جنگ به‌موقع عمل کردند.

وی با بیان اینکه همه از قدرت ایران هراس دارند و قدرت رویارویی با ما را ندارند، گفت: شهدای عالی‌مقام درس عزت را به ما آموخته‌اند و ایران اسلامی در شرایط ناامن منطقه در بهترین شرایط امنیتی به سر می‌برد.

 جانشین فرمانده سپاه قدس با اشاره به اینکه مردم عراق شاگردی مکتب شهدای ایران را کرده‌اند، گفت: مردم عراق راه عزتمندانه جنگیدن و زندگی کردن را از شهدای عالی‌مقام ایرانی آموخته‌اند و با تمام توان مقابل آمریکای جنایتکار ایستادند و شیطان بزرگ را مجبور به ترک عراق کردند.


کد مطلب: 500698

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcf1xdtcw6dxva.igiw.html?500698

الف
  http://alef.ir