پرونده قتلی که متهمانش بر ارتکاب جرم اصرار دارند

16 شهريور 1396 ساعت 9:41


دو دوست که متهم به قتل یک مرد جوان هستند، با تعریف یک ماجرا از واردکردن ضربه به گردن مقتول هریک خود را مجرم معرفی کرد.
 
این در حالی است که یک ضربه به گردن مقتول وارد شده و امکان اینکه دو نفر دست به قتل زده ‌باشند، وجود ندارد.
 
شرق: شامگاه هشتم شهریور سال ٩١ مأموران کلانتری ١١ شهر قدس از درگیری خونین سه مرد جوان در بوستان معلم با‌خبر شدند. آنها پس از حضور در محل متوجه شدند یکی از طرفین درگیری به نام مهران که با چاقو زخمی شده بود، به بیمارستان ٢٢ بهمن منتقل شده و پس از ساعاتی از شدت خون‌ریزی جان خود را از دست داده است.
 
مرد جوانی که مهران را به بیمارستان منتقل کرده بود، به مأموران گفت: با مهران در پارک بودیم که ناگهان فرید و علی به طرف ما حمله کردند و با چاقو چند ضربه به مهران زدند و فرار کردند. کارآگاهان با در‌دست‌داشتن این اطلاعات جست‌وجوی خود را برای پیداکردن ردی از متهمان آغاز کردند؛ اما نتوانستند ردی از متهمان پیدا کنند تا اینکه یک سال پس از این حادثه به مأموران خبر رسید علی به خانه پدرش بازگشته است.
 
با اعلام این خبر کارآگاهان این مرد ٢٢ساله را در خانه پدرش بازداشت و از او بازجویی کردند. او به کارآگاهان گفت: یک روز قبل از حادثه با مهران درگیر شدم و به او یک سیلی زدم. او از این کار من خیلی عصبانی شد و فردای آن روز هنگامی که من را با فرید دید، ما را برای دعوا به پارک کشاند. هنگامی که به پارک رفتیم، درگیری بین ما شدت گرفت و من و فرید با چاقو