وزیر اطلاعات:سرویس‌های اطلاعاتی دنیا با تعجب به امنیت ایران نگاه می‌کنند

5 مهر 1395 ساعت 12:41


وزیر اطلاعات گفت: سرویس های اطلاعاتی دنیا با اعتراف و تعجب از امنیت حاکم بر ایران، به دنبال رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی روز دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: امروز همدلی، هماهنگی و فهم مشترک بین دستگاه های موثر در مقوله امنیت شامل وزارت کشور، شورای عالی امنیت ملی، شورای تامین استان ها، سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی وجود دارد که این مهم موجب امنیت کشور شده است.

وی با بیان اینکه وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی از نظر جریان های سیاسی یک تشکیلات مستقل است، اظهار کرد: حفظ امنیت کشور موضوع بسیار مهمی است و با ایجاد همدلی بین دستگاه های مرتبط با امنیت ایجاد می شود.

وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به اهمیت و جایگاه نماینده ولی فقیه در استان ها گفت: نقش نماینده ولی فقیه و تاثیر وی بر ائمه جمعه استان ، استاندار و فرمانداران تعیین کننده است و چنانچه همدلی میان مجموعه استان حاصل شود، توسعه و پیشرفت نیز محقق می شود.

وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت مسئولان افزود: اختلاف و تفرقه میان مدیران موجب ناامیدی و تضعیف روحیه مردم می شود.
به گفته حجت الاسلام والمسلمین علوی، مردم لرستان قدرشناس هستند و مسئولان باید تمام توان خود را برای خدمت به این استان به کار گیرند.

آیت الله سید احمد میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان و هوشنگ بازوند استاندار لرستان نیز در این نشست خدمات سیستم اطلاعاتی و نعمت امنیت موجود در کشور را ستودند و این مهم را از خدمات ارزشمند سربازان گمنان امام زمان (عج) برشمردند.

آیت الله سید احمد میرعمادی قدرت امروز وزارت اطلاعات در برخورد با مسائل سیاسی، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را نعمتی بزرگ دانست و گفت: اقتدار دستگاه اطلاعاتی کار بسیار مهمی است و امروز دشمنان جمهوری اسلامی به این مهم در کشور معترف هستند.

وی با بیان اینکه اعمال و رفتار نیروهای این وزارتخانه مطابق شرع و دین است، افزود: تلاش شبانه روزی سربازان گمنام امام زمان(عج) در کشور و استان مایه افتخار است.

وی اظهار کرد: امروز بزرگترین افتخار جمهوری اسلامی، تامین امنیت کشور است که دستاوردی بالاتر از آن وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد افزود: دشمن و استکبار جهانی توطئه و ترفندهای بسیاری برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی و ایجاد چالش در کشور داشته اند اما جمهوری اسلامی در تامین امنیت مردم سربلند بوده است.


کد مطلب: 395966

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcfvtdmvw6d11a.igiw.html?395966

الف
  http://alef.ir