جزئیات شهادت یک مامور راهور ناجا در جاسک

6 اسفند 1395 ساعت 22:02


 فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه تیراندازی به پرسنل راهور در جاسک امنیتی نبوده است گفت: روز گذشته یک واحد گشت پلیس راه جاسک در ۲۰ کیلومتری این شهر در حال کنترل سرعت بوده که در زاویه مقابل ۱۴ گلوله توسط افراد ناشناس به سمت خودرو شلیک می‌شود.

سردار عزیزالله ملکی در گفت‌وگو با تسنیم در بندرعباس، در تشریح شهادت یکی از پرسنل ناجا اظهار داشت: حدود ساعت 17:10  دقیقه دیروز، یک واحد گشت پلیس راه جاسک در 20 کیلومتری این شهر در حال کنترل سرعت بوده که در زاویه مقابل 14 گلوله توسط افراد ناشناس به سمت خودرو و فرد شلیک می‌شود.

وی بیان داشت: متاسفانه به دلیل اینکه افراد ناشناس از ارتفاع و خار و خاشاک استفاده کرده‌‌اند و همین امر سبب شده تا پرسنل پلیس راه دید نداشته باشند، در این حادثه یک نفر از پرسنل پلیس راه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به دلیل جراحات به درجه رفیع شهادت نائل شد و چندین گلوله نیز به خودرو اصابت کرد.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: تیرها از اسحله جنگی  از نوع کلاشینکف شلیک شده است؛ در همان موقع نیز تیم‌های تخصصی پلیس راه و پلیس انتظامی در محل حادثه حضور یافته و سریع پیگیری‌های لازم انجام شد، سرنخ هایی نیز به دست آوردیم و درحال کنترل و پیگیری و نهایتا شناسایی و دستگیری عوامل این حادثه و کشف انگیزه از این اقدام هستیم.

وی در تشریح حادثه محور حاجی آباد نیز گفت:  عصر پنجشنبه گشت پاسگاه احمدی حاجی آباد به دلیل انجام ماموریت کاری به ستاد فرماندهی شهرستان حاجی آباد اعزام می‌شود که در مسیر برگشت و در 5 کیلومتری پاسگاه، به دلیل لغزندگی جاده در اثر بارندگی، خودرو از مسیر خود خارج و به دهانه‌های پل برخورد کرده و واژگون شده که در این حادثه راننده خودرو که از پرسنل پیمانی پاسگاه احمدی بوده به شدت زخمی و جان خود را از دست داده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه در این حادثه خسارت‌هایی نیز به خودرو وارد شده است افزود: در این 2 حادثه هیچ کدام تعقیب و گریر نبوده و در حال انجام ماموریت اداری درحال تردد بوده‌اند.

سردار ملکی اظهار داشت: با توجه به رصد موضوعات امنیتی و پیگیریهای انجام  شده در حداقل زمان ممکن نفرات مظنون شناسایی می‌شوند و تا کنون پدیده سوءامنیتی در استان نداشتیم.

فرمانده انتظامی هرمزگان بیان داشت: حرکت نکردن هنر نیست، افزایش تحرکات و ارتقای اشرافیت انتظامی طبیعتا حوادثی را در پی دارد اما تا کنون پدیده سوء امنیتی در استان وجود نداشته و مردم به راحتی و درکمال آرامش و امنیت در حال کسب و کار هستند.


کد مطلب: 448760

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcg379tzak9tu4.rpra.html?448760

الف
  http://alef.ir