معلم متخلف رودباری با دستور مقام قضائی بازداشت شد

4 ارديبهشت 1396 ساعت 14:33


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار‌جنوب گفت: با دستور مقام قضائی معلم متخلف رودباری بازداشت شده است.

به گزارش تسنیم، به نقل از روابط عمومی دادگستری کرمان، سهراب سالاری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار‌جنوب از دانش‌آموزان مدرسه فقاهت ریگ‌بحرین دلجویی نمود.

وی در این بازدید اظهار‌داشت: معلم متخلف رودباری که هفته گذشته اقدام به تنبیه شدید بدنی دانش‌آموز کلاس دوم مدرسه فقاهت ریگ بحرین نموده بود به اتهام ایراد ضرب و جرح عمدی و کودک آزاری بازداشت شد.

سالاری افزود: در حال حاضر دانش‌آموز صدمه دیده به پزشکی قانونی معرفی و رسیدگی به این پرونده با قید فوریت در حال انجام است.

به گزارش تسنیم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبار‌جنوب هفته گذشته  از تشکیل پرونده قضائی برای معلم رودبار جنوب خبر داده بود.

بلافاصله پس از وقوع این حادثه، رئیس آموزش و پرورش، معاون فرماندار و رئیس حراست آموزش و پرورش رودبار‌جنوب در دادسرای رودبار جنوب  حاضر و از نزدیک موضوع این حادثه تلخ مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش تسنیم روز شنبه 26 فروردین سال جاری  دانش‌آموز کلاس دوم ابتدایی مدرسه فقاهت ریگ بحرین، واقع در روستای بحرین از توابع شهرستان رودبار جنوب به علت کاهلی در انجام تکالیف درس ریاضی از سوی معلم خود توسط یک خط‌کش آهنی مورد تبیه شدید بدنی قرار گرفته بود.
 


کد مطلب: 465464

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcg3n9ttak93t4.rpra.html?465464

الف
  http://alef.ir