شلیک مرگبار پلیس به راننده خودروی فراری

8 دی 1395 ساعت 7:25


ایران نوشت: راننده خودروی بدون پلاک در عملیات تعقیب و گریز مأموران گشت پلیس کشته شد.

 فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عنبرآباد دراین باره گفت:روز دوشنبه راننده یک دستگاه خودرو «‌ام‌وی‌ام» بدون پلاک حامل سه سرنشین قصد زیرگرفتن مأموران گشت نیروی انتظامی شهرستان عنبرآباد را داشت که پس از ناکامی متواری شد و تحت تعقیب قرار گرفتند.

سرهنگ محمود بیدشکی اظهار داشت: مأموران ابتدا به راننده خودرو متخلف دستور ایست دادند اما وی بدون توجه به هشدار مأموران به فرارش ادامه داد و از شهر خارج شد. مأموران به تعقیب خودرو ادامه داده و پس از شلیک چند تیر هوایی برای اخطار، لاستیک خودرو را هدف گرفتند اما به دلیل ناهمواری جاده، گلوله پس از برخورد با زمین، کمانه کرد و به راننده 27 ساله خورد.

همزمان با توقف خودرو، 2 سرنشین دیگر بازداشت شدند. راننده مجروح نیز به درمانگاه انتقال یافت اما به علت شدت جراحات ناشی از برخورد گلوله جان باخت.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان عنبرآباد تصریح کرد: استفاده از خودروهای بدون پلاک به وسیله‌ای برای ارتکاب جرایم خشن از جمله قتل، آدم ربایی و سرقت مسلحانه تبدیل شده است و پلیس در چارچوب قانون و برای حفظ امنیت مردم و کشور مقتدرانه با تبهکاران برخورد می‌کند.شهرستان عنبرآباد در فاصله 260 کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.


کد مطلب: 428988

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcg779t7ak9xy4.rpra.html?428988

الف
  http://alef.ir