احسان حدادی: خیلی بد بودم/ چون درد نداشتم نتوانستم خوب پرتاب کنم!

بخش ورزشی الف،22مرداد95

22 مرداد 1395 ساعت 20:24

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن بعد از ناکامی در ریو گفت: مدت ها مصدومیت اذیتم می‌کرد و فقط امروز درد نداشتم که فکر می‌کنم همین باعث شد نتوانم خوب پرتاب کنم.


به گزارش ایسنا،‌ احسان حدادی بعد از ناکامی در المپیک ۲۰۱۶ ریو و عدم صعود به فینال این بازی‌ها گفت: همه چیز در این مدت مهیا و همه چیز عالی بود. تمرینات و امکانات عالی بود. درست است که سه سال مربی نداشتم اما در این مدت دردهایی که داشتم اذیتم کرد و بدترین نتیجه را گرفتم. تا به الان سه بار نتیجه بد گرفته‌ام و فکر می‌کنم نتیجه ام در ریو بد بود.

او ادامه داد: امروز اولین روزی بود که مصدومیتم اذیت نمی‌کرد. دکتر نوروزی و همکارانشان تلاش خود را کردند که این اتفاق رخ داد و به نظرم همین که درد نداشتم باعث شد خوب نتوانم پرتاب کنم.

کسی که ماه‌ها با درد تمرین می کند وقتی روزی درد ندارد می‌ترسد که مبادا مصدومیت او را دوباره اذیت کند. امروز هارتینگ (قهرمان المپیک لندن) هم صعود نکرد. در رشته ما مصدومیت خیلی تاثیر دارد و من هرکاری که باید می‌کردم را انجام دادم و هفته ای سه بار و هربار ۶۵ آمپول می‌زدم و درد می‌کشیدم و گریه می‌کردم.

حدادی درباره نتایج ضعیف خود گفت: دوسال است که نتیجه ضعیف می‌گیرم. بازی‌های آسیایی هم نتیجه ام ضعیف بود ولی ان شاءالله قول می‌دهم که اول مصدومیتم را درست کنم چراکه این مصدومیت زانو باعث شده بود ماه‌ها حتی نتوانم راه بروم. این ها بهانه نیست چرا که امروز ضعیف‌ترین نتیجه را گرفتم و خیلی بد بودم و باید بهتر از این عمل می‌کردم.


کد مطلب: 380684

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcg7z9wtak9734.rpra.html?380684

الف
  http://alef.ir