بارش برف در محورهای ۱۱ استان/ وضعیت جاده های کشور

30 بهمن 1395 ساعت 9:59


رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف در محورهای ۱۱ استان خبر داد و گفت: تردد در جاده های برفی تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش مهر، سرهنگ نادر رحمانی اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف را در اغلب محورهای استان مرکزی، تهران، قم، گیلان، همدان، خراسان شمالی،‌ خراسان رضوی،‌ مازندران،‌ البرز، اشتهارد - ساوه در استان قزوین، بروجرد - ارک و ملایر در استان لرستان شاهد هستیم.

وی افزود: همچنین بارش باران در اکثر محورهای استان هرمزگان و کرمان گزارش شده است.

رحمانی ادامه داد : با توجه به شرایط جوی در استان‌های خراسان رضوی، محور توره - بروجرد در استان مرکزی، ساوه - همدان و اردبیل تردد در این محورها تنها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بازگشایی محور هراز خبر داد و گفت: محور هراز که از ساعت ۵ بامداد به علت بارش برف و کولاک مسدود شده بود، با تلاش عوامل راهور ساعت ۷ صبح بازگشایی شد.

رحمانی در رابطه با آخرین وضعیت ترافیک محورهای مواصلاتی کشور، افزود: در حال حاضر بار ترافیکی سنگین و نیمه سنگین را در محدوده جاجرود به سمت تهران حد فاصل تونل قدیم تا پل جاجرود و مسیر شمال به جنوب و ورودی آزادراه تهران - کرج از محدوده پل فردیس تا پل کلاک را شاهد هستیم.

وی گفت: با توجه به بارش برف و مداخلات جوی در قسمت‌های شرقی کشور توصیه ما به هموطنان این است که از سفرهای ضروری به مناطق کوهستانی خودداری کنند و در صورت تمایل به سفر با شماره ۱۲۰ تماس بگیرند.


کد مطلب: 446618

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcgq39t7ak9t34.rpra.html?446618

الف
  http://alef.ir