کدام مراکز درمانی هلال‌احمر همزمان با عرفه به زائران عتبات عالیات خدمت می‌هند؟

5 شهريور 1396 ساعت 14:11


مراکز درمانی هلال‌احمر ایران در 6 هتل در کربلا، چهار هتل در نجف و دو هتل در کاظمین همزمان با نزدیک شدن به روز عرفه برای ارائه خدمات درمانی به زائران به صورت 24 ساعته و 8 ساعته فعال هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر به نقل از ایسنا، دکتر منعم شمشادی در این زمینه اعلام کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، هلال‌احمر در شش هتل از جمله در هتل "نجم" کربلا به صورت 24 ساعته، "هدی الوالی" 8 ساعته، هتل "رضوان" 8 ساعته، "قصر الضیوف" 8 ساعته، هتل "نجار" 16 ساعته و در هتل "شمس الکربلا" به صورت 8 ساعته به زائران خدمت ارائه می‌دهد.

وی همچنین افزود: در نجف اشرف همزمان با این ایام در هتل "نبأ" به صورت 24 ساعته، "انوار الصادق" 16 ساعته،  "قصر الجنان" 8 ساعته و در "قصر المولی" به صورت 8 ساعته به زائران ارائه خدمت می‌شود.

نماینده مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر ایران در عراق با تاکید بر اینکه در شهر کاظمین در هتل "جنه‌الفردوس" 24 ساعته و هتل "شناشیل" 8 ساعته به زائران ارائه خدمت می‌شود، افزود: در حال حاضر ارائه خدمت در هتل‌های "قصر المولی" و "قصر الجنان" نجف آغاز شده و سایر درمانگاه‌ها از هفتم شهریور شروع به کار می‌کنند.


کد مطلب: 505874

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcgun9ntak9z74.rpra.html?505874

الف
  http://alef.ir