وزیر کشور هشدار داد؛ تجمیع تجهیزات و پول دشمنان در مرزهای ایران برای ایجاد ناامنی

18 مهر 1395 ساعت 14:27


وزیر کشور گفت: همه معاندین و دشمنان ما پول، سیاست، تجهیزات و تجربه‌شان را به کار گرفته‌اند تا در کشور ناامنی ایجاد کنند.

به گزارش تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی در نشست تقدیر از برگزیدگان طرح مکنا در سال ٩٤ و خیرین امنیت ساز با گرامیداشت هفته ناجا و تسلیت فرارسیدن محرم الحرام اظهار کرد: عاشورا درسی است که سراسر معرفت و ایستادگی بر اصول و امر به معروف و نهی از منکر است که امتداد آن به انقلاب اسلامی انجامید.

وزیرکشور با اشاره به منظر اخلاقی عاشورا افزود: عاشورا درس های بزرگی در عبرت آموزی دارد و امروز خودمان را هنوز در آن صحنه حس می کنیم چراکه هنوز رسالت امام حسین به جای خود باقی استو احیای راه ائمه، امر به معروف و مبارزه با ظلم همچنان باقی است.

وی ادامه داد: سرلوحه درس آموزی از عاشورا تبعیت از امام زمان است و ولی فقیه پرچمدار مبارزه با ظلم است.

رحمانی فضلی با اشاره به اینکه ناجا تحت امر مستقیم رهبری است گفت: هر کلام ولی فقیه یقینا در جهت خیر و صلاح کشور و در جهت حمایت دین خداست و ما موظف به جامعه عمل پوشاندن به منویات ایشان هستیم.

وی با اشاره به سخنان رهبری درخصوص امنیت افزود: امنیت پایدار دارای دو ویژگی است یکی ایمان و دیگری تکیه بر مردم که ما نسبت به انها دین داریم و ولی نعمتان ما هستند. این دو بالهای امنیت پایدار هستند.

وزیرکشور اضافه کرد: هرجا که مردم پای کار بودند ما موفق بودیم و هرجا به آنها اعتماد کردیم پیروز شدیم. این در حالی بود که هیچ تحلیلگری نمی توانست پیروزی انقلاب را پیش‌بینی کند ولی این مهم با ایمان مردم و حمایت آنها رخ داد و مجدداً این موضوع را در جنگ تحمیلی نیز تجربه کردیم و در حوادث بعد آن شاهد این پیروزی بودیم.

وی با اشاره به نقش مردم در اقتصاد مقاومتی و وضع بد اقتصاد کشور در شرایط فعلی گفت: عنصر اول اقتصاد مقاومتی مردمی کردن اقتصاد است و اگر تئوری های اقتصادی بر این اصل متمرکز شود قطعا مشکلات مرتفع خواهد شد.

وزیرکشور گفت: نسخه شفا بخش اقتصاد کشور اقتصاد مقاومتی است.

رحمانی فضلی با اساره به سه جلسه رهبری در خصوص آسیب‌های اجتماعی گفت: نسخه ایشان برای حل آسیب‌های اجتماعی تکیه بر توان مردمی است و ایشان فرمودند حل این مشکل تنها از طریق اجتماعی شدن ممکن است.

وی گفت: رهبری تاکید داشتند که برای امنیت پایدار باید سازوکار مشارکت مردم را فراهم کنیم و امنیت امروز کشور به دلیل حمایت مردم از نظام و کشور است.

وزیر کشور خطاب به فرماندهان ناجا گفت: خود شما از درجه تهدیدات مرزی مطلعید و می‌دانید همه معاندین و دشمنان ما پول سیاست تجهیزات و تجربه شان را به کار گرفته‌اند تا در کشور ناامنی ایجاد کنند و این را بر اساس اسناد و مدارک و اعترافات انها می گویم ولی به لطف خدا و کمک های مردمی امنیت پایداری را در کشور شاهدیم.


کد مطلب: 400591

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcgyz9tqak9zn4.rpra.html?400591

الف
  http://alef.ir