سردار سلامی: در توسعه قدرت دفاعی خود هرگز متوقف نمی‌شویم

23 شهريور 1395 ساعت 12:09


جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم.

به گزارش فارس، سردار حسین سلامی در آیین به آب اندازی شناور جدید سپاه در بوشهر اظهار داشت: امروز از روزهای تاریخی است و صفحه دریاها امروز شاهد حضور یکی دیگر از پدیده‌های ارزشمند با برد ۱۰ هزار کیلومتر است که از تجلیات اراده‌های مردان دریادل نیروی دریایی است که بر جبین این ملت مهر افتخار بنشانند.

وی افزود: این توفیق بزرگ را به تمام عزیزان تبریک می‌گویم و دهه ولایت را تبریک می‌گویم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: در حال ساخت یک تمدن بزرگ هستیم و در یک میدان نبرد همه جانبه با دشمنان اسلام و ایران هستیم.

سلامی تصریح کرد: در حال ساختن سازه‌های یک قدرت بزرگ هستیم، قدرتی که بتواند میدان موازنه حقیقی را به نفع مسلمانان تغییر دهد.

این مسؤول بیان کرد: در سواحل خلیج فارس از اقتدار دریایی ایران اسلامی دفاع می‌کنیم و بدون تردید نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تجلی اراده ملت بزرگ ایران برای دفاع از ارزش‌های اسلامی است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در توسعه قدرت دفاعی و بازدارندگی خود هرگز متوقف نمی‌شویم.

سلامی گفت: تصمیم گرفته‌ایم اگر تمام دشمنان هم در برابر ما توطئه کنند، در مقابل آنها بایستیم و به فضل خدا این مهم با اراده و ایمان رزمندگان اسلام محقق می‌شود.

وی ابراز داشت: امروز میدان‌های دفاع و نبرد علیه مسلمانان را به اقصا نقاط توسعه داده‌ایم و جهاد کبیر را ادامه خواهیم داد و استمرار این جهاد تا فتح آخرین سنگرهای کلیدی ادامه می‌یابد.


کد مطلب: 391485

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdch6znxm23nwkd.tft2.html?391485

الف
  http://alef.ir