فرمانده ناجا: پاسخ تروریست‌ها را می‌دهیم

11 خرداد 1396 ساعت 12:37


سردار حسین اشتری گفت: مرزداران ما با دفاعی که انجام دادند، از ورود تروریست‌ها به کشور جلوگیری کردند، اقدامات تلافی‌جویانه انجام خواهد شد و تروریست‌ها پاسخ حملات خود را دریافت خواهند کرد.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در گفت‌وگو با راه دانا؛ با اشاره به شهادت چند تن از ماموران ناجا در مرزهای کشور اظهار داشت: مرزداران ما با دفاعی که انجام دادند، از ورود تروریست‌ها به کشور جلوگیری کردند، این رشادت‌ها قابل تحسین است و اقدامات تلافی‌جویانه انجام خواهد شد و تروریست‌ها پاسخ حملات خود را دریافت خواهند کرد.

وی افزود: ما در داخل کشور از امنیت پایدار برخوردار هستیم و با همت دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی هیچ مشکلی در داخل کشور وجود ندارد.

فرمانده ناجا گفت: در ایام انتخابات ریاست جمهوری، کشورهای زیادی تلاش کردند تا در داخل ایران ایجاد ناامنی و آشوب کنند ولی انتخابات در امنیت کامل برگزار شد و ما این را مرهون تدابیر رهبر معظم انقلاب و تلاش‌های دستگاه‌های نظامی، انتظامی و امنیتی هستیم.

 سردار اشتری در خصوص تدابیر اتخاذ شده برای ایام 14 خرداد عنوان کرد: اقدامات و هماهنگی‌های لازم انجام شده و همانند سال‌های گذشته مردم می‌توانند با اطمینان خاطر در این مراسم باشکوه شرکت کنند.


کد مطلب: 478308

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchv6nk623nqxd.tft2.html?478308

الف
  http://alef.ir