زنگنه: عده ای نمی خواهند ایران پیشرفت کند

23 مرداد 1396 ساعت 6:41زنگنه با بیان اینکه عده زیادی در خارج از کشور نمی‌خواهند که ایران پیشرفت کند، تصریح کرد: عده‌ای نمی‌خواهند که شرکت‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در ایران حضور یابند.

به گزارش ایلنا،  بیژن نامدار زنگنه در این نشست با بیان اینکه وزارت نفت به دنبال جوانگرایی بوده و قرارداد توتال توسط چند جوان که میانگین سنی آنها بین ۳۰ سال است منعقد شده گفت: افراد مسن این تیم جوان را برای انعقاد قرارداد توتال مدیریت کردند،لذا اگر می‌خواهیم صنعت نفت طی دهه‌های آینده چابک شده و به سمت جلو حرکت کند،باید از جوانان در سطوح مدیریتی استفاده شود.

جوانگرایی یک اصل مهم در وزارت نفت است

او با بیان اینکه جوانگرایی یک اصل مهم در وزارت نفت است، اظهار داشت: مشکلات صنعت نفت بسیار زیاد است؛ چراکه تأسیسات نفتی فرسوده شده‌اند و اگر مقرر شده سرمایه‌گذار خارجی در ایران سرمایه‌گذاری کند، نخستین بخشی که سرمایه‌گذار خارجی تمایل به انجام سرمایه‌گذاری دارد، بخش صنعت نفت است.

عده زیادی در خارج از کشور نمی‌خواهند ایران پیشرفت کند

وزیر پیشنهادی نفت ادامه داد: زمانی که وزارت نفت می‌خواهد قرارداد بزرگی را منعقد کند اگر این قرارداد علنی شود؛عده‌ای نمی‌گذارند که به سرانجام مطلوب برسد.

عده‌ای نمی‌خواهند که شرکت‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در ایران حضور یابند

زنگنه با بیان اینکه عده زیادی در خارج از کشور نمی‌خواهند که ایران پیشرفت کند، تصریح کرد: عده‌ای نمی‌خواهند که شرکت‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در ایران حضور یابند.

وزیر پیشنهادی نفت افزود: تمام آرزوی بنده این بوده که فرمان رهبری معظم انقلاب مبنی براینکه ایران قدرت اول منطقه در زمینه اقتصادی، علمی و فناوری شود، تحقق یابد.
 


کد مطلب: 501590

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdchwznmv23nvmd.tft2.html?501590

الف
  http://alef.ir