گذران یک روز در مناطق ییلاقی چقدر آب می خورد؟

27 خرداد 1396 ساعت 9:18


 روزنامه توریسم نوشت:آخرین روزهای بهار در حال گذر هستند و کم کم به فصل گرم تابستان نزدیک می شویم. بد نیست اگر مرخصی بهاره تان را خرج کردید و وقت سفر ندارید بار سبکی برای سفری یک روزه ببندید تا با نشاط و آمادگی بیشتری به کار ادامه دهید.

براي سفر يك روزه چه جايي بهتر از ييلاق هاي سرسبز و خنك مازندارن؟! تصورش را كنيد گذران یک روز مفرح در طبیعت بهاری مازندران، پیاده روی وکوه پیمایی و دیدار از آبشاری زیبا در دل جنگل های انجیلی، هیجان رودخانه نوردی در میان دیواره های بلند، گذر از تالارها و دهلیزهای زیبا و منحصر به فرد غار کتله خور وبرنامه هاي مفرح ديگري كه موتور داغ ذهنتان را از كار هر روزه خنك مي كند. در ادامه نرخ تورهاي طبيعت گردي يك روزه را پيش چشمتان مي گذاريم.


تور جنگل هلی دار


تاريخ اجراي تور : 26 خرداد
قیمت: 1,100,000 ریال
منطقه: مازندران/ سواد کوه
سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای طبیعت گردی، صبحانه در رستوران، پذیرایی بین وعده.(یک وعده ناهار قابل حمل به عهده مسافر)
نـوع فعـالـیت : پیاده روی و کوه پیمایی متوسط در جنگل 2 تا 4 ساعت، مسیر 220 کیلومتری تهران تا ابتدای جنگل با ماشین (در شرایط عادی و بدون توقف) حدوداً 4 ساعت می‌باشد

تور آبشارهای ترز - فولبرد

تاريخ اجراي تور : 26 خرداد
قیمت: 1,400,000 ریال
منطقه: مازندران/ شیرگاه
سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای طبیعت گردی، صبحانه در رستوران، یک وعده ناهار در طبیعت و پذیرایی بین وعده و عصرانه.
نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، پیاده روی وکوهپیمایی متوسط در جنگل و مرتع، (1تا 3 ساعت). ضمناً مسیر250 کیلومتری تهران تا منطقه سفر با ماشین و بدون توقف حدود4 ساعت می‌باشد

تور هفت آبشار و لفور

تاريخ اجراي تور : 26 خرداد
قیمت: 1,400,000 ریال
منطقه: مازندران ، شیرگاه ، لفور
سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی، راهنمای طبیعت گردی، صبحانه در رستوران، ناهار در طبیعت و پذیرایی بین وعده و عصرانه.
نـوع فعـالـیت : کوهپیمایی و پیاده روی متوسط حدوداً 2 تا 3 ساعت ، ضمناً مسیر 280 کیلومتری تهران تا لفور با ماشین 5 ساعت می باشد.

تور ییلاق فیلبند

تاريخ اجراي تور : 26 خرداد
قیمت: 1,100,000 ریال
منطقه: مازندران، جاده هراز
سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای طبیعت گردی، صبحانه در رستوران، پذیرایی بین وعده و عصرانه.
نـوع فعـالـیت : پیاده وری و کوه نوردی متوسط در جنگل 3 تا 4 ساعت، مسیر 200 کیلومتری تهران تا روستای فیل بند در شرایط عادی حدودا 4.30 ساعت می باشد

تور جنگل پیچک جنگلهای انجیلی

تاريخ اجراي تور : 2 تير
قیمت: 1,100,000 ریال
منطقه: مازندران/چالوس
سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای طبیعت گردی، صبحانه در رستوران، پذیرایی بین وعده و عصرانه.
نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، دره نوردی و گذر از آب های رودخانه، (2 تا 4 ساعت). ضمناً مسیر210کیلومتری تهران تا منطقه سفر با ماشین و بدون توقف حدود 4 ساعت می‌باشد.

تور غار کتله خور تا گنبد سلطانیه


تاريخ اجراي تور : 26 خرداد
قیمت: 1,100,000 ریال
منطقه: زنجان - سلطانیه
خدمات تور : بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای طبیعت گردی، پذیرایی میان وعده ها (میوه تازه و خشکبار)، صبحانه در رستوران (بوفه)، پذیرایی بین وعده و عصرانه.
نـوع فعـالـیت : راهپیمایی سبک برای دیدار از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی . ضمناً مسیر 335 کیلومتری تهران تا زنجان با ماشین (در شرایط عادی و بدون توقف) حدوداً 3.30 ساعت می‌باشد.


کد مطلب: 483637

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcippa5yt1avq2.cbct.html?483637

الف
  http://alef.ir