همه همسران و فرزندان ترامپ

19 آبان 1395 ساعت 22:32


در سال 1997، ترامپ با ایوانا ماری زلنیچکوا «Ivana Marie Zelníčková» که اصالتا اهل چکسلواکی بود ازدواج کرد، ایوانا در آن زمان یک مدل بود و پیشتر عضو ذخیره تیم اسکی چکسلواکی در المپیک سال 1968 بود.
 
به گزارش فرادید، ترامپ پس از ازدواج، ایوانا را معاون مدیر و مسئول طراحی و معماری در شرکت خود کرد، جایگاهی که با استفاده از آن نقش مهمی را در بازسازی هتل کومودور و تبدیل آن به هتل گراند هیات ایفا کرد. ترامپ از وی سه فرزند شامل یک دختر و دو پسر به نام های دونالد جونیور «Donald Junior»، ایوانکا «Ivanka» و اریک «Eric» دارد. ازدواج وی با ایوانا در سال 1991 به پایان رسید و این دو از هم طلاق گرفتند.

 
ایوانا ماری زلنیچکوا، همسر اول ترامپ
 
همه همسران و فرزندان ترامپ
 
ترامپ دو سال (1993) بعد با یک بازیگر تازه کار به نام مارلا ماپلس «Marla Maples» ازدواج کرد. این در حالی که بود که پیش از ازدواج، این دو یک فرزند مشترک به نام تیفانی «Tiffany» داشتند. با این حال، ترامپ در سال 1997 طی یک فرآیند پر سر و صدا از مارلا جدا شد، طلاقی که پس از دو سال (1999) نهایی شد. طی این طلاق توافق شد که مبلغ 2 میلیون دلار به مارلا پرداخت شود.

 
مارلا ماپلس، همسر دوم ترامپ
 
همه همسران و فرزندان ترامپ
 
 
ترامپ در سال 2005 برای بار سوم ازدواج کرد. این بار همسر جدیدش یک مدل و طراح جواهرات اسلونیایی تبار به نام ملانیا ناوس «Melania Knauss» بود که از وی یک پسر به نام بارون ویلیام «Barron William» دارد که در سال 2006 متولد شد. این اولین فرزند ملانیا و پنجمین فرزند ترامپ بود.

 
ترامپ و همسر سوم و کنونی اش ملانیا ناوس
 
همه همسران و فرزندان ترامپ
 
ترامپ، همچنین صاحب 7 نوه است. پنج نوه از دونالد جونیور و دو فرزند از ایوانکا.
 
دونالدِ پسر، 37 ساله و یکی از سه معاون پدر است. وی 12 ساله بود که والدینش از هم طلاق گرفتند. او علاقه خاصی به مادربزرگ مادری خود به نام میلوس «Milos» داشته و در دوران کودکی، تابستان ها به خانه مادربزرگش در حومه پراگ می رفت و چندین هفته را در آنجا به سر می کرد. وی همانند پدرش فارغ التحصیل دانشکده امور مالی وارتون در دانشگاه پنسیلوانیا است و مدرکی دانشگاهی در رشته امور مالی و املاک را از این دانشگاه کسب کرده است.

تفریح مورد علاقه وی شکار گوزن با استفاده از تیر و کمان است. وی در سال 2001 پس از فارغ التحصیلی به کار در شرکت پدرش پرداخت. او همانند پدرش همسری را برگزید که پیشتر مدل بوده است، دونالد جوان، همسرش را در یک نمایش فشن و مدل ملاقات کرد و پس از کمی کش و قوس، با خرید یک حلقه 100 هزار دلاری از وی خواستگاری کرد. وانسا ترامپ «Vanessa Trump» و دونالد جوان، پنج فرزند دارند.

 
دونالد جونیور، فرزند بزرگ ترامپ به همراه همسرش وانسا و دخترش
 
همه همسران و فرزندان ترامپ

 
ایوانکا، 33 ساله، دختر بزرگ ترامپ نیز مانند پدر و برادرش دانش آموخته دانشکده وارتونِ دانشگاه پنسیلوانیا است. وی در سن 17 سالگی برای مدتی به عنوان یک مدل نیز فعالیت داشته است تا جایی که مجله ووگ «Vogue» به وی پیشنهاد همکاری داد، هرچند وی این درخواست را نپذیرفت.

ایونکا هم یکی از سه معاونان پدرش است و تخصص وی «جوش دادن» معامله ها و طراحی پروژه های جدید است. وی با جارد کوشنر «Jared Kushner» که فرزند یک میلیارد یهودی است ازدواج کرده است. اما از آنجا که خانواده جارد یهودی بوده اند، ایوانکا هم یهودی شده است و طبق آداب و رسوم آن ها عمل می کند.

 
ایوانکا، دختر بزرگ ترامپ، زمانی که 17 ساله بود و به عنوان یک مدل فعالیت می کرد
 
همه همسران و فرزندان ترامپ

 
اریک 31 ساله، فرزند سوم دونالد ترامپ، بیش از بقیه برادران و خواهرانش از دنیای رسانه دوری می گزیند. وی یک بار گفته بود که برادر بزرگش مربی و خواهرش ایوانکا مادر دوم او بوده است. وی برخلاف برادر و خواهر بزرگش از دانشگاه جورج تاون فارغ التحصیل شده است و هم اکنون یکی از سه معاون پدرش است، و به طور خاص امور ساخت و ساز را زیر نظر دارد. وی در سال 2012 با لارا یوناسکا «Lara Yunaska» که از دوستان زمان نوجوانی اش بود ازدواج کرده است.
 
اریک، فرزند سوم ترامپ و همسرش لارا
 
همه همسران و فرزندان ترامپ
 
تیفانی 21 ساله، برخلاف دو برادر و خواهر بزرگترش نزد پدر بزرگ نشده است. مارلا، همسر دوم ترامپ پس از جدایی، تیفانی را نزد خود نگه داشته و به گفته اش مانند یک «تک والد» او را بزرگ کرده است. با این حال از ثروت پدر چندان دور نبوده و در یکی از گرانقیمت ترین مدارس ناحیه لس آنجلس تحصیل کرده است.

وی هم اکنون در دانشگاه پنسیلوانیا درس می خواند و امیدوار است در عرصه مدل، فشن و یا موسیقی مشغول به کار شود. گزارش شده است که ایوانکا، خواهر بزرگترش، یکبار به او کمک کرده است تا بتواند وارد یک دوره کارآموزی در مجموعه ووگ «Vogue» شود.

 
تیفانی ترامپ، زمانی که چندسالی کوچکتر بود
همه همسران و فرزندان ترامپ

 
بارون ویلیامز 9 ساله، آخرین فرزند ترامپ از آخرین همسرش ملانیا است. وی در پنت هاوس پدرش در برج ترامپ، یک طبقه کامل را در اختیار دارد. مادرش ملانیا یکبار گفته بود که هر شب از مرطوب کننده خاویار (که قیمتی بین 50 تا 150 دلار دارد) برای محافظت از پوست بارون ویلیام استفاده می کند. گفته شده است که بارون در چهار سالگی، مراسم جشن تولد خود را با حضور تمامی همکلاسی های کودکستان خود در موزه هوافضا و دریایی منهتن جشن گرفته است.

 
ترامپ در کنار کوچکترین فرزندش، بارون ویلیام
 
همه همسران و فرزندان ترامپ


کد مطلب: 412239

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcipra53t1azr2.cbct.html?412239

الف
  http://alef.ir