وال استریت ژورنال: پسر ترامپ برای گفت وگو با حامیان روسیه پول دریافت کرده است

13 اسفند 1395 ساعت 22:43


نشریه وال استریت ژورنال فاش کرد دونالد ترامپ جونیور پسر رییس جمهوری آمریکا در جریان کمپین های انتخاباتی پدرش برای گفت وگو با مبلغان سیاست های روسیه به فرانسه سفر و برای این ماموریت 50 هزار دلار دستمزد دریافت کرده است.

به گزارش انتخاب، نشریه وال استریت ژورنال روز جمعه فاش کرد: دونالد ترامپ جونیور پسر بزرگتر ترامپ در جریان رقابت های انتخاباتی پدرش برای شرکت درنشستی که از طرف یک گروه از طرفداران سیاست های روسیه در پاریس برگزار شده بود به فرانسه سفر و با این گروه دیدار و گفت وگو کرده است.
 
این نشریه نوشته است که کمپین انتخاباتی ترامپ به خاطر این ماموریت به پسر رییس جمهوری آمریکا مبلغ 50 هزار دلار پول پرداخت کرده است.
 
برهمین اساس، نشست مورد نظر از سوی مرکزی به نام مرکز امور سیاسی و خارجی که تبلیغ و اشاعه سیاست های دولت روسیه و از جمله کمپین برای خاتمه بخشیدن به جنگ های داخلی سوریه را برعهده دارد، برگزار شده بود.
 
رویکردها و اظهارات ملایم و گاه حمایتی ترامپ نسبت به پوتین این احتمال را تقویت کرده است که فرستادگان او چه قبل و چه بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، ماموریت مذاکره بر سر طیف وسیعی از مسائل میان ترامپ و رهبر کرملین و امکان توافق بر سر این مسائل را بر عهده داشته اند.
 
بنیاد ترامپ در واکنش به این اتهامات به نشریه مذکور گفته است که پسر ترامپ به اقتضای مقامی که در این بنیاد دارد از این گونه سفرها و مذاکرات بسیار داشته که هدف همه آن ها مبادله نظر بر سر مسائل تجاری خاص و یا رایزنی های مربوط به این مسائل بوده است.
 
بنیاد ترامپ موضوع فوق را که گفته می شود از محل بودجه کمپین های انتخاباتی تامین شده، انکار نکرده است.


کد مطلب: 450868

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciqua5vt1awv2.cbct.html?450868

الف
  http://alef.ir