واکنش چمران به ورود مجلس در موضوع واگذاری املاک به مدیران شهری و اعضای شورای شهر

10 شهريور 1395 ساعت 12:33


رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: نامه مرتبط با واگذاری املاک به مدیران شهرداری که در رسانه ها قرار گرفته فوق محرمانه بوده و اسامی قطعی در آن وجود نداشته است.

به گزارش میزان، مهدی چمران در گفت و گویی اظهار کرد: سازمان بازرسی کل کشور نامه فوق محرمانه ای را به دفتر شهردار تهران ارسال کرده و در آن نامه از شهردار سوال شده که آیا اسامی که در لیست سازمان بازرسی وجود دارد خارج از ضوابط از شهرداری تهران ملک گرفته اند یا خیر.

وی افزود: در این نامه تنها طرح سوال شده و نام قطعی در آن وجود نداشته است اما رسانه ای که توانسته به این نامه دسترسی پیدا کند، آن را منتشر و توجه نکرده است که در این نامه تنها طرح سوال صورت گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به نامه نگاری با سازمان بازرسی کل کشور به منظور دریافت متن نامه ارسالی به شهرداری تهران خاطرنشان کرد: از مسئولان سازمان بازرسی درخواست کردم که متن نامه ارسالی خود به شهرداری را در اختیار من به عنوان رئیس شورای شهر تهران نیز قرار دهند اما آنها به دلیل فوق محرمانه بودن، از این کار اجتناب کردند.

وی در خصوص حواشی مطرح شده پیرامون ورود نمایندگان مجلس شورای اسلامی به موضوع واگذاری املاک ویژه به مدیران شهری و اعضای شورای شهر تصریح کرد: ورود نمایندگان مجلس و تحقیق و تفحص اعضای پارلمان کشور از موضوع واگذاری املاک به نفع شهر نیست و باید شورای شهر تهران خود پیگیر این موضوع باشد.


کد مطلب: 387120

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciryaput1avz2.cbct.html?387120

الف
  http://alef.ir