فرود اضطراری پرواز مسکو در رشت/ یک مسافر فوت کرد

18 تير 1396 ساعت 19:38


مدیرکل فرودگاه گیلان با بیان اینکه پرواز هواپیمایی ماهان به‌علت وخامت حال یکی از مسافران در فرودگاه بین المللی رشت فرود اضطراری کرد، گفت: مسافر پرواز تهران ـ مسکو در رشت فوت شد.

غلامرضا کریم آقایی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه ساعتی پیش پرواز هواپیمایی ماهان به‌دلیل نامساعد بودن حال یک مسافر در فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت فرود اضطراری انجام داد اظهار داشت: پرواز 085 شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه بین‌المللی سردار جنگل رشت فرود اضطراری کرد.

مدیرکل فرودگاه گیلان با بیان اینکه این پرواز از مسیر مسکو به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) در حال حرکت بود تصریح کرد: به‌دلیل وخامت حال یکی از مسافران که از بیماری سرطان روده رنج می‌برد و به‌منظور اقدامات درمانی به مسکو سفر کرده بود این فرود اضطراری در فرودگاه رشت انجام شد.

کریم‌آقایی با تاکید بر اینکه فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت نزدیک‌ترین فرودگاه در مسیر پرواز مذکور بود افزود: با وجود رسیدن به‌موقع نیروهای اورژانس، به‌علت نامساعد بودن حال بیمار، متاسفانه وی تا رسیدن به بیمارستان آریا رشت فوت شد.

وی با تاکید بر اینکه فرد مذکور مردی سالمند بود و ملیت ایرانی داشت خاطرنشان کرد: هواپیمای ماهان پرواز 085 بعد از فرود اضطراری و پس از سوخت‌گیری، پرواز خود را در مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) ادامه داد و فرودگاه سردارجنگل رشت را ترک کرد.


کد مطلب: 490602

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciuua5rt1a3q2.cbct.html?490602

الف
  http://alef.ir