درخواست وزیر ورزش و جوانان از افتخاری برای بیان دلایل حذف استقلال

20 خرداد 1396 ساعت 15:21


مسعود سلطانی‌فر خطاب به مدیر عامل استقلال تاکید کرد که علت حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا با وجود موفقیت‌های زیاد در دو فصل اخیر لیگ برتر و شکست تیم‌های مطرح آسیایی، بررسی عمیق و آسیب شناسی شود.

به گزارش ایسنا ، سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با حضور در وزارت ورزش و جوانان با مسعود سلطانی‌فر دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که دو ساعت به طول انجامید سلطانی فر با اشاره به موفقیت‌های متعدد باشگاه استقلال با حضور جوانانش و به رغم محدودیت بین المللی در جذب بازیکن، از مدیر عامل استقلال خواست که حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا را به طور جد بررسی و آسیب شناسی کند.

وزیر ورزش و جوانان گفت : مقام سومی سال گذشته و مقام دومی لیگ برتر امسال، پیروزی در داربی، شکست التعاون عربستان در مرحله گروهی و حذف السد قطر با وجود همه ستارگانش در مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا موفقیت‌های ارزنده تیم استقلال بوده پس چرا باید علی رغم شکست العین در یک هشتم نهایی این رقابت‌ها در تهران، در بازی برگشت در امارات با آن نتیجه دور از انتظار حذف شود؟

در ادامه این نشست، افتخاری مدیر عامل استقلال گزارش کاملی از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در دوران مدیریت خود شامل تعیین تکلیف پرونده‌های گذشته در فیفا، پیگیری مطالبات بازیکنان، وضعیت بدهی‌های مالیاتی باقیمانده از گذشته، توسعه و تقویت تیم‌های پایه استقلال، آماده سازی و بازسازی ورزشگاه امام رضا (ع) و کمپ استقلال با همکاری بخش خصوصی ارائه کرد.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست، برنامه‌های جاری باشگاه برای فصل آینده، همکاری بیشتر با سامانه ۳۰۹۰، جذب بازیکنان جدید و موثر، استفاده از امکانات و منابع بخش خصوصی برای درآمد پایدار و عدم وابستگی به بودجه دولتی و ترمیم هیات مدیره تا پایان خردادماه بود.

سلطانی فر در پایان این نشست از افتخاری خواست که در فصل جدید نقاط ضعف را بر طرف کند و رضایت هواداران را بیش از گذشته به دست آورد. وزیر ورزش و جوانان همچنین از این که باشگاه استقلال توانست برای اولین بار هشتاد درصد مطالبات بازیکنان و کادر فنی و حقوق کارکنان را پرداخت کند و مدیرعامل باشگاه نیز بدهی برای استقلال ایجاد نکرده است، تشکر کرد.


کد مطلب: 481251

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdciwza5zt1avr2.cbct.html?481251

الف
  http://alef.ir