پوردستان: داعش به 40 کیلومتری مرزها برسد نابود می شود

11 تير 1396 ساعت 18:50


جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر بخشی از نیروهای داعش و هوادارانشان در استان دیاله عراق هستند که البته اشراف اطلاعاتی کامل روی آن‌ها داریم،گفت: داعشی ها قبل از اینکه به مرز برسند، نابود شوند. این راهبرد کلی نیروهای مسلح است.

به گزارش ایسنا، جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در خصوص درگیری های احتمالی دشمنان در مرزهای کشور توضیحاتی ارائه کرد.

احمدرضا پوردستان در حاشیه مراسم یادبود همسر آیت‌الله علم الهدی که در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به درگیری های اخیر مرزی گفت:‌ 

وی ادامه داد: همان خط قرمزی که ستاد کل نیروهای مسلح ترسیم کردند برای ما هم هست و ما اخطار هم کردیم که اگر بخواهند از خط چهل کیلومتر خود را به مرز نزدیک کنند، استراتژی و راهبرد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی این است که آن‌ها قبل از اینکه به مرز برسند، نابود شوند. این راهبرد کلی نیروهای مسلح است.

امیر پوردستان تصریح کرد: امروز نیروی زمینی در مرزهای غرب کشور هم مرز با استان دیاله مستقر هستند و رصد می‌کنند و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی تاکید کرد:‌ در عملیات آزاد سازی موصل نیروهای حشدالشعبی  و ارتش عراق بودند که ارتش عراق حضور کامل داشتند.


کد مطلب: 488416

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcizva5qt1av52.cbct.html?488416

الف
  http://alef.ir