اعطای عضویت رایگان کتابخانه های تهران در نمایشگاه کتاب

15 ارديبهشت 1396 ساعت 16:49


عضوگیری رایگان کتابخانه های عمومی کشور همزمان با برپایی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در غرفه این نهاد انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران،  نهاد کتابخانه های عمومی کشور که با غرفه اداره کل کتابخانه های تهران در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد، اقدام به اعطای عضویت رایگان کتابخانه های تهران در ایام برگزار ی نمایشگاه می کند.

به این ترتیب، مراجعه کنندگان می توانند با حضور در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران در  مجموعه شهر آفتاب، ضمن آشنایی با کتابخانه های عمومی سطح استان تهران با دریافت معرفی نامه برای عضویت رایگان در نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود اقدام کنند.

معرفی و تبلیغ هفتمین جشنواره رضوی از دیگر برنامه های غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران است که کارکنان غرفه با  پاسخگویی به مراجعه کنندگان به تشویق و هدایت آنان برای شرکت در مسابقه می پردازند.

علاقمندان جهت عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی کل کشور و  شرکت در مسابقه بزرگ جشنواره رضوی می توانند همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۲۰  با حضور در غرفه اداره کل کتابخانه های عمومی ضمن دریافت اقلام تبلیغاتی و دریافت لوح فشرده کتاب های جشنواره، در این مسابقه کتابخوانی شرکت کنند.


کد مطلب: 468923

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcj8oextuqemhz.fsfu.html?468923

الف
  http://alef.ir