دریافت از پلی استور؛

نسخه موبایل اپلیکیشن اسکایپ به قابلیت های جدیدی مجهز شد

بخش دانش و فناوری الف،30 بهمن95

30 بهمن 1395 ساعت 17:13

در گذشته های نه چندان دور، اسکایپ به خاطر توانایی برقراری ارتباط ویدیویی برگ بنده را در بازار اپلیکیشن های پیام رسان در اختیار داشت، اما طی سال های اخیر تقریباً تمام رقبا این قابلیت را به برنامه خود افزوده اند، به همین دلیل مایکروسافت دائماً در پی افزودن ویژگی های جدید به این پلتفرم است.


از امروز کاربران اسکایپ می توانند چندین قابلیت آزمایشی را برای جذاب تر کردن مکالمه تصویری و ارتباط متنی در دیوایس های موبایل تجربه کنند. از جمله این ویژگی ها می توان به ارسال بازخورد در حین تماس ویدیویی اشاره کرد، که به واسطه آن کاربر می تواند اموجی، متن یا تصاویر را به محیط ارتباطی اضافه کند.

در محیط چت نیز اسکایپ به دوربین اختصاصی مجهز شده که با سوایپ از کناره موبایل فعال می شود، و می توانید در بین گفتگو از خودتان سلفی گرفته و آن را وارد تایملاین نمایید. قابلیت دیگر آزمایشی مایکروسافت، امکان ابراز احساسات نسبت به هر پیام با استفاده از اموجی هاست.

نهایتاً پنل جستجوی جدیدی در محیط چت اسکایپ تعبیه شده که از طریق آن می توانید سریعاً به لینک ها، گیف ها و دیگر محتوای وب دسترسی یابید. بنابراین دیگر نیازی نیست برای جستجوی موارد خاص از اپلیکیشن دیگری استفاده کنید، و صرفاً با سوایپ از لبه سمت چپ می توانید به این ویژگی دست یابید.

این قابلیت ها در حال حاضر در نسخه پیش نمایش Skype Preview برای سیستم عامل های iOS و اندروید فعال شده و به زودی وارد اپلیکیشن اصلی خواهد شد.

برای دریافت نسخه آزمایشی اسکایپ در پلی استور می توانید از این لینک استفاده نمایید.


منبع: دیجیتاتو


 


کد مطلب: 446774

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjamexxuqexaz.fsfu.html?446774

الف
  http://alef.ir