دایی: پنالتی سپاهان گل می‌شد فوتبال را کنار می‌گذاشتم

10 دی 1395 ساعت 18:24

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: قبل از اخراجم گفتم اگر پنالتی سپاهان گل شود فوتبال را کنار می‌گذارم.


به‌ گزارش ‌ایسنا، علی دایی پس از پیروزی تیمش برابر سپاهان درباره اعلام پنالتی‌ به سود تیم اصفهانی و جنجالی که پس از آن رخ داد و تا بیرون کشیدن تیم از زمین پیشرفت، اظهار کرد: سوال من این است که اگر آن صحنه در زمین سپاهان و روی بازیکن ما رخ می داد آیا داور پنالتی‌ می گرفت؟ هزار سال دیگر این کار را نمی‌کرد.

او ادامه‌ داد: ما 10 نفره شده بودیم و از آن لحظه ناراحت شدیم. کارت اول و حتی کارت دومی که به غلامی داد سختگیرانه بود. در بازی قبلی ما در جام حذفی هم برابر استقلال  چند بازیکن دو کارته ما را مثل آب خوردن سه کارته کردند.

دایی درباره آنچه قبل از ضربه پنالتی‌ به دروازه‌بان تیمش گفت‌ هم، اظهار کرد: وقتی بیرون می رفتم گفتم که امکان ندارد آن پنالتی‌ گل شود. به دروازه‌بان هم گفتم که اگر آن توپ گل شود فوتبال را کنار می گذارم. دنیا هم اگر جمع شود اگر آن بالایی نخواهد نمی‌شود، پس این قدر تقلا نکنند.

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران  درباره این که چرا می خواست تیم را از زمین بیرون بکشد، گفت‌: من نمی خواستم این کار را بکنم،‌ بلکه بازیکنان می خواستند بیرون بیایند.

دایی ‌اضافه کرد: کجای دنیا داور وسط به خاطر این که وقت بازی تلف نشود از دروازه‌بان توپ را می‌گیرد و به نقطه کرنر می فرستد تا بازیکن کرنر را بزند. وظیفه داور چیز دیگری است. کجای دنیای چنین مساله‌ای را دیده‌اید؟ اگر دیده‌اید به من بگویید. این مساله خیلی حساس است.

سرمربی نفت درباره توهین‌هایی که در ورزشگاه به او شد هم گفت‌: کاری به این مسائل ندارم. تیمم به فینال جام حذفی صعود کرده و ان‌شاء‌الله در فینال هم پیروز می شویم. تیم ما امروز استحقاق پیروزی را داشت. ما چهار بازیکن اصلی‌مان را امروز در اختیار نداشتیم، اما بازیکنان جایگزین عملکرد خوبی داشتند. فقط باید خدا بخواهد تا شما پیروز شوید.


کد مطلب: 429854

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjihexxuqe8oz.fsfu.html?429854

الف
  http://alef.ir