سخنگوی شورای نگهبان خبر داد: اعلام رفع برخی ایرادات فنی انتخابات الکترونیک

1 دی 1395 ساعت 12:13


تسنیم نوشت: سخنگوی شورای نگهبان از اعلام رفع برخی ایرادات فنی انتخابات الکترونیک در نامه‌ای از سوی وزارت کشور به این شورا خبر داد.

عباسعلی کدخدایی با اشاره به روند بررسی سازوکارهای انتخابات الکترونیک در این شورا، گفت: چندی پیش نامه‌ای از سوی شورای نگهبان درباره چگونگی برگزاری انتخابات الکترونیک به وزارت کشور ارسال کردیم که وزارت کشور در نامه‌ای به شورای نگهبان پاسخ این نامه را به شورای نگهبان ارسال کرده است.

وی افزود: وزارت کشور در پاسخ به نامه شورای نگهبان درباره انتخابات الکترونیک اعلام کرده که برخی ابهامات فنی پیرامون این انتخابات را رفع کرده است.

سخنگوی شورای نگهبان، اضافه کرد: وزارت کشور در نامه‌ای که به شورای نگهبان ارسال کرده، خواستار ادامه برگزاری جلسات مشترک کارشناسی بین وزارت کشور شورای نگهبان درباره بررسی رفع ابهامات انتخابات الکترونیک شده است.

کدخدایی با بیان اینکه هنوز شورای نگهبان نسبت به برگزار شدن و یا برگزار نشدن انتخابات سال 96 به صورت الکترونیک اظهار نظر نکرده است، اظهار کرد: نظر قطعی شورای نگهبان درباره برگزار شدن و یا برگزار نشدن انتخابات سال آینده به صورت الکترونیک منوط به نظر نهایی کارشناسان این شوراست که پس از جلسات با کارشناسان وزارت کشور اعلام می‌شود.


کد مطلب: 426550

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjimexyuqe8iz.fsfu.html?426550

الف
  http://alef.ir