اخبار تکمیلی از حمله جنگنده‌های اسرائیلی به خاک سوریه و حزب‌الله

5 ارديبهشت 1394 ساعت 13:20


شبکه خبری الجزیره در خبری فوری مدعی شد رژیم صهیونیستی به بخشی از خاک سوریه و نیروهای حزب الله حمله کرده است.

به گزارش خبرآنلاین اخباری ضد و نقیض از حمله جنگنده های اسرائیلی به خاک سوریه و حزب الله منتشر شده است که هنوز مقامات سوری و حزب الله و طرف اسرائیلی واکنشی به آن نشان نداده اند.

این در حالی است که ساعاتی پیش شبکه العربیه در خبری فوری نقل کرد این حمله در چهارشنبه انجام گرفته است اما خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه خبری الجزیره اعلام کرده است این حمله در شامگاه جمعه صورت گرفته است. خبرگزاری صدا و سیما در خبری به نقل از الجزیره عنوان کرد این جملات به بخشی خاک سوریه بوده است.

پایگاه خبری شبکه تلویزیونی «الجزیره» قطر به نقل از منابع خود مدعی شد جنگنده های اسرائیلی شامگاه جمعه مناطقی را در سوریه هدف حمله قرار دادند.
پایگاه اینترنتی الجزیره به نقل از منابع آگاه خود مدعی شد: جنگنده های اسرائیلی مواضع نیروهای سوریه و حزب الله را در منطقه «القلمون» واقع در مناطق مرزی سوریه و لبنان هدف حمله قرار دادند و در نتیجه آن چند انفجار در مرکز شهر «القطیفه» و حومه دو شهر «یبرود» و «قاره» در منطقه القلمون در حومه دمشق روی داد.
پایگاه خبری شبکه الجزیره افزود: گزارش ها حاکی است که حمله ای که شامگاه جمعه انجام شد لشکر ۱۵۵ و لشکر ۶۵ که حاوی سلاح های راهبردی و موشک های دوربرد است هدف قرار داد.


کد مطلب: 268484

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjooe8xuqemxz.fsfu.html?268484

الف
  http://alef.ir