هشدار ترامپ به هیلاری کلینتون

9 مرداد 1395 ساعت 17:55


نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات آتی آمریکا از تغییر رویکرد خود در قبال نامزد دموکرات‌ها خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از رویترز، دونالد ترامپ – نامزد انتخاباتی حزب جمهوری خواه – پس از مورد انتقاد قرار گرفتن از سوی برخی سخنرانان در گردهمایی ملی حزب دموکرات، تلویحاً اشاره کرد که از این پس در نبرد انتخاباتی خود با هیلاری کلینتون – نامزد انتخاباتی دموکرات‌ها – دستکش را از دستانش بیرون خواهد آورد.

ترامپ تا پیش از این همواره در واکنش به ابراز احساسات هواداران خود تاکید کرده بود که تنها هدف او، شکست دادن کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر است؛ اما او روز گذشته (جمعه) در پنجمین روز از تور انتخاباتی خود در ایالت کلرادو برای اولین بار در پاسخ به شعار هواداران، لحن خود را در برابر کلینتون تغییر داد و گفت دیگر از این پس به خوبی گذشته با او به رقابت نخواهد پراخت.

حامیان ترامپ در این تور انتخاباتی با شعارهای خود از او خواستند کلینتون را برای کارنامه مخدوش سیاست خارجی خود در زمان تصدی وزارت امور خارجه آمریکا در اولین دوره ریاست جمهوری باراک اوباما و همچنین رسوایی ایمیلی او در این دوره بیش از گذشته مورد انتقاد قرار دهد. آنها همچنین معتقدند کلینتون باید در دادگاه پاسخگوی اشتباهات گذشته خود باشد.

ترامپ در طول گردهمایی ملی دموکرات‌ها، آماج انتقادات مقامات حزب دموکرات قرار گرفت. حتی شماری از شخصیت‌های جمهوری‌خواه نیز با حضور در گردهمایی دموکرات‌ها، او را فاقد شخصیت و توانمندی لازم برای احراز پست ریاست جمهوری آمریکا عنوان کردند.


کد مطلب: 377113

آدرس مطلب: http://alef.ir/vdcjvaettuqeavz.fsfu.html?377113

الف
  http://alef.ir